Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Befogadnád a kisebb testvéred?

Befogadnád a kisebb testvéred?

Figyelt kérdés

Másfél szobás lakásban élünk a párommal, 8 hónapos terhes vagyok. A 16 éves húgom összeveszett anyuékkal, és kitalálta, hogy hozzánk költözik. Tegnap beállított egy kisebb utazótáskával, hogy itt maradna pár hétig.

A testvérem, és szeretem, de így hogy pár hét van a szülésig (kb. 3), nem akarom most a húgomat is nevelgetni.

Mikor reggel megmondtam neki, hogy nem költözhet ide hozzánk, még ő volt megsértődve. Segíteni nem segít (3.-on lakunk, megkértem hogy vigye le a szemetet, nem ő most msn-ezik a barátaival).

Anyuék megértik a problémámat, de a húgomat nem tudják hazacsábítani.

27L


2010. júl. 1. 08:59
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
66%
Minden jó, ha a vége jó. Ne idegesítsd magad rajta, el lett kényeztetve, majd megtanulja a rendet. Valami munkát kéne neki keresni, ott megtanulná a rendet, mert különben tipikus h.ülye p.icsa lesz belőle is...
2010. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
66%

És még ajtót csapkod.

Nagyon egy ideig azon az ajtón sem engedném be,amég a viselkedéséért nem kér bocsánatot!

2010. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
58%
Én azt tanácsolnám a helyedben anyukádnak, hogy a nyár hátralévő részében egy lyukas garast se kapjon a kislány zsebpénznek. de tényleg semmit. ha bulizni akar, strandolni keresse meg a rávalót. alaposan ráférne. 16 évesen már én is nyárimunkáztam, abból telt strandra, fagyira, Balatonra.
2010. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
73%
Nem semmi hisztis húgod van. nagyon akaratos lehet.
2010. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Én azt mondtam volna,hogy 3 napig maradhatsz,és segítened kell,bulizni nem az én pénzemből fogsz járni,és akkor kell lefeküdnöd,fürödnöd,amikor én mondom..stb.

Én 14 éves vagyok,és ha unokatesóméknál vagyok,akkor segítek mosogatni,felmosni(főzni nem tudok,miközben unokatesóm felesége főz,vigyázok a picikre-1 éves kislány,4 éves kisfiú),ebéd után meg általában tévézni szoktunk,de van mikor kimegyünk a városba fagyizni,sétálni.Most itthonról írok,ott nem gépeztem sohasem,mert féltem h. elromlana a gép meg ilyenek..én később sem várok el tőlük többet,csak annyit,hogyha decemberben sok hó esik,akkor náluk aludhassak két napot(vasárnap-hétfő;péntek-szombat),mert a közelükbe fogok járni iskolába,és a busz télen általában késik..:)

2010. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Sőt még azt sem várom el tőlük,csak néha fogom megkérdezni,hogy ott aludhatok-e.De mondjuk a szombati legelső busszal(ami eléjük jön) haza megyek..mondjuk nem az 5 órásra gondoltam,hanem kb. a 6 órásra:):P
2010. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!