Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyereked lógott az iskolából...

A gyereked lógott az iskolából? Vagy testvéred? Mennyit lógtak, lett belőle bajuk?

Figyelt kérdés

A lányom 17 éves most fog érettségizni,de folyamatosan lóg a suliból,már fegyelmi tárgyalása is volt ez miatt.


Volt a te gyermekeddel vagy testvéreddel is ilyen?

Hogyan oldottátok meg a dolgot?


2011. febr. 4. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

Gyerekem még nincs, a testvérem nem tudom, mennyit lógott, de nem sokat.

Én ellenben rengeteget. Volt olyan, hogy öt hétig be se tettem a lábam a suliba. Viszont mivel kitűnő tanuló voltam, elnézték nekem. Eleve például matekra egyáltalán nem jártam (kértem a tanárt, hogy ne írjn be hiányzónak, de egész negyedikben csak ismételtünk és untam), de a többi tárgyra is csak random.


Persze ehhez megfelelő suli és megfelelő tanárok kellenek. Hivatalosan soha még a közelében se voltam a fegyelminek, jóllehet tízszer kirúghattak volna :)

Egyébként a szüleim tudták, hogy nem mindig járok be, de amíg jó jegyeim voltak, addig nem érdekelte őket a dolog. Én meg inkább vásároltam a barátnőmmel, mintsem suliba jártam :D


Szerintem ha a lányod jó tanuló, akkor nem gond, ha lóg. Nem lehet, hogy ő is egyszerűen unja az anyagot?

Persze ha bukdácsol, akkor már más a helyzet :S

2011. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Gyermekemmel vagy testvéremmel nem volt,de velem igen. A megoldást nálam egy másik iskola jelentette.
2011. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Én kb 3 éve lógtam el egy a szakmai gyakorlatról. Illetve, nem is nevezném annak, mert szóltam,hogy családi okok miatt nem érek rá(persze ez nem volt igaz). DE! Bementem helyette Szombaton,és a szombat 4 óra egy teljes napot ér. Szóval az nem lógás.De azért az durva, ha annyit hiányzik, hogy menjen a levél, vagy fegyelmi.
2011. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
..Az még kimaradt, hogy és persze az, hogy szerencsére megjött az eszem, de kellett hozzá egy olyan környezet (az új iskola), ahol nem menő, hanem inkább ciki volt az, ha lóg az ember..
2011. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

én rengeteget lógok/lógtam...de mindig szerzek igazolást.

am 4-es az átlagom, de énis inkább vásárolgatok, b.nőkkel lógok suli helyett.

2011. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

én is lógtam jópárszor,anyát addig nem érdekelte,amig a felvételihez kellő fizika-matek-angol átlag 5-ös volt (többi meg épphogy meglett,nem érdekelt)


Ahányat tudott,igazolt ő,többit a doki,aki ezresért adta az igazolást,erre anya adta a pénzt.

Maximális pontszámmal felvételiztem egyetemre,azóta második mérnöki diplomám csinálom és dolgozok mellette


egyszerűbb volt hagynia a lógásokat,mert max nem mondom el...de igy megmaradt a jó viszony...



23/N

2011. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Havonta 2-3-4 napot, ha valami ügyintézni valóm van, vagy egyszerűen nincs kedvem pénteken ottmaradni, stb. 4-5-ös átlagom van szóval annyira nincsenek oda a szülők.. Igazolás van mindig.
2011. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ne félj már, én ott lógtam ahol csak tudtam, igazolásokat is én hamisítottam. Igazgatónál is voltam már mert baj volt velem. És most itt vagyok két szakot végző egyetemista. Nem ettől lesz jó vagy rossz ember.
2011. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Hát én is sokat lógtam...sőt rengeteget,és nem is haragszom a lányomra.


Csak attól félek,hogy ki fogják őt rúgni.

Ő is hamisított igazolást,le is bukott,abból volt a fegyelmi tárgyalása.

2011. febr. 4. 14:35
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is elég sokat lógok a suliból. Nem birom ki, hogy ne lógjak. Sajnos...

Igazolásom mindig van. Én csinálom őket.

Gyűlölök suliba járni. Jövőre már végzek szerencsére :D

2011. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!