Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal?...

Mit csináljak anyámmal? Megőrülök!

Figyelt kérdés

Ez már nagyon idegesítő..

Nem elég neki, hogy egész nyáron járok külön angolórákra, még mindennap pattog velem vmi szarért.

Ez a táska miért van ott? Miért nem húztad fel a redőnyt? Miért nem mész ki valahova? Miért nem jössz már haza?.....

Nem bírja ki, hogy ne kössön bele vmibe..

És bármit visszaszólok elveszi az egeremet, hogy ne tudjak gépezni. De persze ki se enged..

Már rohadtul unom.

Ha mindent normálisan megcsinálok, akkoris vmibe beleköt, nem bírja ki..

Mit csinálhatnék vele?

(gyökerek kíméljenek..nem vagyok terhes sem medvidisznóember és babinénit se csípem..)


15/F


2010. jún. 30. 13:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
velem is mindig ezt csinálja..utálom is érte..nekem is már nagyon elegem van belőle:/ megyek is csinálok vmit a konyhában nehogy megin kötözködjön:/ am én 16 vagyok...sztem nálatok se fog ez változni...ja!és nekem külön szobám sincs!!!!!!:@
2010. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ú az szar lehet :S
2010. júl. 1. 09:46
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát sajnállak haver, engem nem szokott basztatni, nagyon ritkán fordul elő, de akkor az a tipikus nem bírja abbahagyni ötször elmondja ugyanazt máshogy..és ezt mindennap..

Sose értettem az ilyen idegbeteg embereket.

Kellene neki valami programot találni ami lefoglalja vagy nemtom:D

2010. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!