Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal?...

Mit csináljak anyámmal? Megőrülök!

Figyelt kérdés

Ez már nagyon idegesítő..

Nem elég neki, hogy egész nyáron járok külön angolórákra, még mindennap pattog velem vmi szarért.

Ez a táska miért van ott? Miért nem húztad fel a redőnyt? Miért nem mész ki valahova? Miért nem jössz már haza?.....

Nem bírja ki, hogy ne kössön bele vmibe..

És bármit visszaszólok elveszi az egeremet, hogy ne tudjak gépezni. De persze ki se enged..

Már rohadtul unom.

Ha mindent normálisan megcsinálok, akkoris vmibe beleköt, nem bírja ki..

Mit csinálhatnék vele?

(gyökerek kíméljenek..nem vagyok terhes sem medvidisznóember és babinénit se csípem..)


15/F


2010. jún. 30. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem vegyél egy másik egeret!
2010. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Nyugi, kinövöd.
2010. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Van másik xD Most is csak azért vagyok itt mert ő nincs itthon
2010. jún. 30. 13:41
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom tanácsolni, hogy ha ilyeneket kérdez, akkor normálisan válaszolj! Én legalábbis úgy veszem ki abból amit írtál, hogy azért veszi el az egered pl, mert visszaszólsz.
2010. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért, egér nélkül nem tudsz gépezni? :O

Másrészt, esetleg beszélj anyuddal, hogy mit gondolsz, és nagyon vigyázz, hogy véletlenül se legyél szemtelen vagy tiszteletlen. Mondd el neki, hogy igyekezni fogsz, hogy ne lehessen rád kifogása, de néha ő is túlzásba viszi az anyáskodást.... vagy valami ilyesmit.

Vagy egyszerűbb mód: tanulj be alap billentyűparancsokat, és ne zavartasd magad, ha elveszi az egered.... vagy kérj kölcsön ismerőstől vagy vhonnan használaton kívüli egeret, és használd azt :P

2010. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, mert az őrületbe kerget..

Illetve mostmár nem is azért..

Ordít velem 1 órát ebédszünetben aztán én egy szót se szólok ő meg csak hergeli magát aztán meg leordít, hogy fogjam már be..

Már rohadtul unom

2010. jún. 30. 13:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Légy kedvesebb az édesanyáddal, meglásd ő is másként viselkedik majd veled. Fiú létedre is kedveskedhetel neki. Ha kávézik főzzél neki egy kávét, vagy tartsd rendbe a szobád, Amikor hazamegy kérdezd meg tőle milyen volt a napja, vagy miben segíthetel. Biztosan jobb lesz közöttetek a viszony, ha így cselekszel, hiszen 15 éves fiú létedre egy kicsit belelátol a felnőttek életébe.
2010. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen belelátok, de az a gond,hogy akármit csinálok vmibe biztosan beleköt.

És persze ő van megsértődve.

Én meg se sértődhetek, mert akkor meg megint ordít velem egy órát

2010. jún. 30. 13:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Lehet bántja valami és rajtad tölti ki a bosszúságát. Vagy idegrendszeri problémája van. Lehet fáradt, kiégettnek érzi magát. Kérdezzél rá, de szépen.
2010. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a válaszokat
2010. jún. 30. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!