Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen feltételeknek kellett...

Milyen feltételeknek kellett teljesülnie, hogy gyereket vállaljatok?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk jó, nagyon szeretjük egymást. Viszont albérletben lakunk. Nem vet fel minket a pénz, de nagyon szeretnénk gyereket. Egyelőre mindkettőnknek biztos állása van.

Számolgattunk, hogy 8-10 év múlva talán lesz saját lakásunk, hitel nélkül. Viszont a gyerekkel addig nem szeretnénk várni.

Ti miket vettetek figyelembe, mielőtt gyereket vállaltatok?


2010. jún. 29. 12:20
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
42%
Előbb ház, aztán gyerek. A BIZTOS helyre.
2010. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
59%

1, saját lakás

2, biztos állás

3, megbízható feleség


bár kapitalista világot élünk, mégis azt mondom, hogy az utolsó a legkritikusabb pont sajnos...

2010. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok, nem akarok 35 évesen szülni.

Hitelt meg nem akarunk felvenni.

2010. jún. 29. 12:26
 4/50 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan még nem vagyok szülő, de ha van biztos állásotok akkor szerintem nyugodtan belevághattok. Persze csak akkor ha kerestek annyit, hogy nem kell majd sem nektek, sem a kicsinek nékülöznie valamit.


Nagymamákra, nagypapákra lehet számítani? Ők is sokat tudnak segíteni..

2010. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen válaszokra számítottam... Akinek van saját háza kocsija, az könnyen beszél :P Sokan ezért szülnek 30 fölött... Mi nem vártunk addig! Albérletben laktunk, semmiféle feltételünk nem volt, "csak" a szerelmünk, a biztos párkapcsolat, a házasság, és a kölcsönös VÁGY a gyerek után. Persze szerettünk volna saját lakást, de egy babának/gyereknek nem az a fontos, sőt nem is az autó kora és márkája.... Szóval mi 21 és 24 évesen, miután összeházasodtunk, nekiálltunk... :)
2010. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Lehet rájuk számítani, de nem szeretnénk sem anyagilag sem máshogy kihasználni őket.
2010. jún. 29. 12:31
 7/50 anonim ***** válasza:
73%

szerintem nem baj,ha albérletben éltek. Lényeg,hogy legyen biztos keresetetek, nem árt ha van félretett pénz is, egy kis tartalék,ha valami váratlan baj üt ki.

Én a helyedben nem várnék tovább,ha lelkileg érettek vagytok rá és megvannak az anyagi körülmények is,vágjatok bele.

2010. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
28%
Nem akarsz 30 évesen szűlni, de hitelt sem akarsz?! Valamit valamiért!! De ti tudjátok.
2010. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
48%

1. Több éves együttélés boldog párkapcsolatban.

2. Biztos állás.

3. Félretett pénz.

4. Ház,amin ugyan van hitel,de a félretett pénzből egy jó ideig tudjuk fizetni ha baj történne. És a hitel se több,mint az albérlet.

2010. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Miért, hitel nélkül már nem vagyok "igazi" anyuka?
2010. jún. 29. 12:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!