Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 7 honapja elek egyutt a...

7 honapja elek egyutt a parommal most hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

17 hetes terhes vagyok, figyelmen kivul hagy, pedig nekem figyelem es szeretet kell, mint minden nonek.

Ritkan foglalkozik velem, mert kepes egesznap szintizni, internetezni, es nezi a neten a noket, tudja hogy ezek nekem nem tetszenek, de nem erdekli a dolog, azonkivul nem cselekvo kepes, mert sok dolgot nem intezunk el, amibol tobb penzunk lehetne, ram fogja azt is hogy nem szolok neki, hogy nekunk intezni valonk van pedig en szolok neki, de meg se hallja, mert o netezik, vagy szintizik, ugy erzem hogy nem fogunk egyutt maradni sokaig, ugyanis kulfoldon lakunk, es ahoz hogy itt kulfoldon maradhassak, elkene hogy vegyen felesegul, de huzza es halassza, a szuleimre sem szamithatok, 20 eves vagyok, es terhes, nem tudom hogy mit tegyek, szerintem ossze fog jonni valami csajjal, es en magyarorszagra vissza kerulok, a kis babaval,

hogy nez ki az hogy neki a volt noi fennt vannak

msn-en? :(

nem lehet vele meg beszelni szinte semmit sem, mert a magaet fujja, parancsolni sem lehet neki, hogy haggya abba amit csinal, mert nekem rosszul esik, stb.

mit tegyek? nem akarom elhagyni mert szeretem, az erzeseim pedig azt mutatjak hogy nem maradunk egyutt, volt mar valaki ilyen helyzetben rajtam kivul?

segitsetek, lassatok el jo tanaccsal, mert csak itt tudok kerni tanacsot


2010. jún. 29. 05:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi eszed van!!! Terhes leszel és szülsz egy ilyen embernek! Nem hiszem, hogy 2 nap alatt lett ilyen!! Fújhatod kicsim! Most már ketten lesztek egyedül a babával, de azt hiszem az a legjobb döntés. MOST hagyd ott, nem fog változni soha, a bőréből nem tud kibújni senkisem. Sajnos nincs oda érted, csak vagy neki. Minél előbb menj el tőle, és éld a saját életedet, még talán nem késő az újra kezdés, bár most már felelős leszel egy kis emberért ezt el ne feledd!!!!!!!!
2010. jún. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó, hogy ennyi eszed volt, hogy a semmire teherbe esel!!!!! Szerinted mit tudunk itt tenni? Odakinn is a nyomor, ha hazajössz szerinted itthon mi van egy terhes egyedülálló munkaviszony nélküli nőnek?????

Ha a helyzetedet tényleg kilátástalannak érezd odakinn, akkor gyere haza. Rokonaid vannak itthon akiknél néhány napig lehetnél? Még annyit tudok javasolni, hogy ahol itthon laktál, ott a védőnőt megkeresed, aki megpróbál neked anyaotthonban helyet találni. Volt neked egyátalán munkaviszonyod, bejelentett, akárhol?

2010. jún. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Arra viszont nagyon figyelj....hogy ha külföldön születik a baba és külföldi állampolgár lesz...akkor utána nem hozhatod haza, az apa engedélye nélkül. Ez pedig nagyon megnehezítheti a különválást.

2010. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzetben vagy, nem irigyellek.Sajnos ezt a helyzetetet magadnak is köszönheted, úgy gondolom, eddig nem votlál elég felnőtt.Most kell felnőnöd.Sajnos az is egyértelmű, hogy a fiúra semmilyen értelemben sem számithasz, igy azt tanácsolom, ha van ötleted, hogyan lehet pénzt keresni, vágj bele minél előbb. Fél év múlva ott állsz egy gyerekkel, aki mellett valószinűleg dolgozni sem tudsz majd. Nem tudom, kint kapsz -e valamilyen gyest, ha nem, mihez kezdesz ?Itthon már nincs annyi időd, hogy megszererezd a gyeshez szükséges munkaviszonyt. Egy kikényszeritett házasságból sok jó nem származik. Sajnos úgy tűnik, nem akar sem téged, sem a gyereket, sem semmiyen felelősséget.Kérdés, most kint milyen minőségben vagy? Dolgozol ? Arra járt esetleg majd valamilyen támogatás a szülés után ? Mielőbb tudd meg, milyen lehetőségeid vannak kint és itthon, mert a kicsi megszületése után még kiszolgáltatottabb helyzetbe kerülsz.
2010. jún. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

gratulálok, igazi IQ-bajnok vagy!

sajnálom a gyereket. ő tényleg nem tehet semmiről.

ezek szerint te sem nagyon ismered azt a fogalmat, h felelősségvállalás...

2010. jún. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ennek nem lesz jó vége. Gyere haza minél előbb, ne kint szülj, a pasi normálisabb már nem lesz. Nem szeret és már nem is fog, ne maradj vele, mert azzal a gyerek életét is megkeseríted, és lehet, hogy tényleg akadályokat fog gördíteni, hogy később hazahozd a babát.
2010. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!