Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal sokat veszekedtünk...

A párommal sokat veszekedtünk de mindig kibékültünk, egy hónapja külföldön dolgozik, szóval pár napig nem beszéltünk mert apróságokon összevesztünk, ma beszéltünk és szeretné ha befelyeznénk a kapcsolatunkat, mit tegyek hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
nem akar gép elé jönni sem talán van valakije?én szeretem őt csak néha ok nélkül is provokálom.
2009. aug. 21. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar veled lenni, te miért akarod? Annak semmi értelme ha már nem szeret. Főleg ha el is ismered, hogy ok nélkül provokálod. Meg ne haragudj, de ki az a hülye, aki egy ilyen kapcsolatot akar? Én is tuti leépítenélek.
2009. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem véletlen már az sem, hogy külföldi munkát vállalt - nélküled! Lehet, már akkor eldöntötte, hogy külön folytatja az életét...


Lehet, beleunt a sok vitába, veszekedésbe és úgy látja, hogy ez nem lesz jobb, jobb lenne külön utakon folytatni.


Nem kellene erőltetni, tartsd tiszteletben a párod döntését!

2009. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Párod kimenekült ebből a kapcsolatból. Könnyű helyzetben van /külföldön/ így nem kell szemtől szemben szint vallania. Ha be szeretné fejezni a kapcsolatot veled, hagyd őt. Talán már megvan kint az utódod is.
2009. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy érzi, hogy a veszekedések és a távolság miatt jobb lezárni.

Lássuk be a távolságot csak az igazán egymás mellé rendelt párok bírják ki.

Mit tegyél? hagyd őt. Ha egymás mellet van a helyetek, akkor úgyis hiányozni fogsz neki és keresni fog.

Ha elkezded piszkálni, kérdezgetni, hogy van-e valakije, stb. azzal biztos nem csalogatod vissza magadhoz!

2009. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
van egy 9-éves lányunk ezért is nagyon szeretném ha minden rendben lenne,egyébként a családunkban a nők mind el vesztik a párjukat sajna családi örökség ,én nem szeretném harcolok érte,és ne bántsatok mert a felét nem tudtam le irni annak hogy valójában milyen is ezaz egész helyzet,
2009. aug. 22. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!