Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már több hónapja nincs munkám....

Már több hónapja nincs munkám. Nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz találni állást. Közben egyre rosszabb anyagi helyzetbe kerülünk a párommal. Ki mennyi ideig nem talált munkát? Hoygan befolyásolta a kapcsolatait?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 13:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
én évek óta nem találok.. vagy nincs felvétel, vagy azért nem vesznek fel mert nem a városban lakom..még vonattakarítónak se kellek,mert oda is csak a városból vesznek fel embereket! pedig már ott tartok,hogy azt is elvállalnám..a szoftverüzemeltetői végzettségemmel..a környékben lévő gyárakba sem mehetek, mert magyarok helyett CSAK szlovákokat vesznek fel.. ha a párom nem tartana el, mehetnék csövezni..éljen magyarország jee.
2009. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

én 1 évig keresgéltem

tudod sok cég most duskál a munkaerőpiacba és a bevált szindroma hogy elbeszélgetés teszt töltés és a majd kiértesitsük cimü lerázó duma

én most ugy találtam munkát hogy egy ismerösöm haverja az egyik főnőknek

vagy is hátszéllel .

2009. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

második hozzászólo voltam :)

Ja az első hozzászolonak tökéletessen igaza van !!!!!!!

A cégeknek nem érdekük felvenni a munkaerőt ha kölcsönis vehetik öket

pl munkaerő kft

avagy !! munkaóra kereskedő

aztán ez a kereskedő vagy bejelenti az embereket vagy nem

ez az ujkori rabszolga kereskedelem

:(

2009. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is most találtam munkát hátszéllel. Jogász vagyok, de ebben nincs munkalehetőség, egyetem alatt is keresgéltem, utána is két évig, csak alkalmi munkáim voltak. Most pénzügyi vezető mellett vagyok asszisztens. Mint mondottam hátszéllel sikerült. Gyönyörű mi? A férjem nyáron kezdi a munkát Norvégiában, én is megyek vele, mégha takarítónőnek is. Annyit keresnék mint itthon a napi 8 órával.
2009. máj. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Én már 2 éve lassan h nem dolgozok....DE MA KAPTAM EGY HÍVÁST ELBESZÉLGETÉSRE HÍVTAK BE EGY GYÁRBA AHOVA BEADTAM AZ ÖNÉLETRAJZOM:D
2009. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nah garatuálok. Nem akarom elrontani a kedved..de én az utóbbi időszakban rengeteg állásinterjún voltam..Vagy majd értesítenek, vagy ott derült ki, hogy valami beszervezős jutalékos munka:S Nem tudom mi lesz így, már nagyon elvagyok keseredve. Én is gondolkoztam külföldön, de a páromat nem akarom belerántani a saját "nyomorom" miatt. Arról már nem is beszélve, hogy nem érzem annyira biztosnak a nyelvtudásomat.
2009. máj. 29. 14:19
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már féléve nincs munkám... :( ott kellett hagynom a fősulit, de így, hogy még soha sehol sem dolgoztam, (19 éves vagyok), egyszerűen sehol sem alkalmaznak... :( minden héten állásinterjúk, már több száz önéletrajzot kiküldtem, de semmi. És ez azért nem túl nagy sikerélmény. De reménykedek...
2009. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Ajánlom neked az észak-angliai városokat, ott elég nagy számban alkalmaznak minimálbérért (ott az kb. 260 ezer HUF) külföldieket, sok magyar is ment ki mostanában, legtöbbjük talált munkát. Egyik barátom februárban ment ki, március közepére már kapott munkát egy sajtgyárban, ahol heti 40 óra csomagolási munkáért kap kb. 300ezer forintot. Szállás és étkezés mellett még így is félre tud tenni egy 100-ast havonta, és alig keres többet a minimálbérnél. Persze ez neked zűrös a párod miatt, mivel ott minden nagyon drága, legalább 1 millió forinttal érdemes elindulni, mert azért nem 2 óra alatt kap az ember melót. A szállás minimum 100-130 ezer forint lenne havonta, akkor egy szobát bérelnél. Szerintem ha sokáig nem találsz munkát, érdemes lenne elindulnod kifelé. Ez az egy hasznos oldala legalább megvan az EU-nak... És még mindig jobb, mintha itthon ültök és nézitek egymást.

Sok sikert!

2009. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 hónap volt eddig a leghosszabb idő. Itt a fővárosban könnyebb munkát találni, pedig csak érettségim van.
2009. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia nagyon sajnállak és megértelek, én 8 hónapja nem találok. Nagyon rossz, hogy falun élek, itt vonat nincs, az utolsó busz este 7-kor eljön. Délelőtt meg vagy nagyon hajnalban van, hogy fél 6-ra bent lennék már a városban, vagy 11-re érnék be. Az gondolom nem is meglepő, hogy sehol sem akarnak még csak kicsit sem fizetni a bérletből. Olyan fizetést pedig nem tudnak biztosítani, hogy én egyedül albérletben éljek, még ha egy kis lyukról is lenne szó. Párom nincs, szüleim tartanak el addig amég nem lesz valami, de egyre kilátástalanabb és szörnyűbb :(
2009. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!