Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem hogy...

Szerintetek jól tettem hogy szóltam neki?

Figyelt kérdés
Költözünk a családommal Pestre és még nincs kész teljesen a lakásunk ezért addig a nővéremnél húztuk meg magunkat. A nővérem egyedül neveli a lányát aki 20 éves és most egy éjszakai bárban dolgozik mint pultos. Én mondtam a nővéremnek hogy nem kellene engedni, igen is menjen egyetemre, de ő a lányára hagyja...Ráadásul ezek a bárok nem veszélytelenek szerintem. Na most innen szedett össze valami pasit is, aki szerintem minősíthetetlen.Egyik nap jöttem haza a munkahelyemről és azon kaptam magam hogy az egész lakásban minden fele ruhadarabok vannak a nővérem lánya meg ezzel a fiúval ott csinálta a konyhapulton. Nagyon kiakadtam, elzavartam a fiút aki RÖHÖGVE összeszedte a cuccait és elment az unokahugomnak meg megmondtam hogy nem viselkedhet úgy mint egy olcsó prosti de hát kiröhögött ő is. Utána beszéltem a testvéremmel, de csak legyintetz azt mondta felnőtt ember azt csinál amit akar, de könyörgöm ezt így hogy? Csak nekem vannak normális értékrendjeim? Ti mit tettetek volna a helyemben?
2018. dec. 4. 16:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Mégis, hogy jössz ahhoz Kérdező, hogy bárkit is kizavarj abból a lakásból? Majd a sajátodban úgy rendezkedsz ahogy tetszik, de máséban ne! Vendégként hogy lehet ilyen paraszt módon viselkedni?

A saját otthonában csinálta. Szerinted hol kellett volna? A parkban???


Ha mondjuk egy 14-15 éves kamaszról lenne szó, akkor megérteném, de 20?

Ne mássz már bele az életébe! Ha nem megy az egyetemre az az ő dolga, mint ahogy az is, hogy kivel szexel!


Sok mindent fogsz még látni/tapasztalni Budapesten. Lehet, hogy jobban át kellett volna gondolni a költözést, ha ilyen hülyeségen kiakadsz.

2018. dec. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Családostól odacuccolsz a nővéredékhez és még pofázol is...

Inkább húznád meg magad.

2018. dec. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
84%
Más az értékrendetek. Én inkább mennék addig albérletbe, míg elkészül a saját.
2018. dec. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem se sok kozod van hozzá hogy hol dolgozik,ki a pasija,meg miért nem megy egyetemre.Egy felnőtt 20 éves emberről beszélsz.Igaz,lehetett volna annyi esze hogy tudja hogy lehet hogy haza mesz,és a szobájában szexelhetett volna,de naaaaa!!!Ne legyetek allszentek kit nem kapott meg el a hév és szexelt a konyhapulton,asztalon.Eleg gaz hogy elzavartad a csavojat is...ne vard hogy ezek után a csaj kedves legyen,vagy akár na..megturjenek ott..kiosztottad a saját hazukban!!Ultra gaz!!
2018. dec. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
84%

1.) Vendég vagy. Húzd meg magad.

2.) A nővéred felnőtt lánya azt csinál amit akar, ha dolgozni akar, és nem tanulni, az ő dolga. Illetve az övé meg az anyjáé, de semmiképpen sem a te dolgod.

3.) Aztaaaa szexeltek a barátjával, aaaz igen, máglyára vele! Gáz vagy.

2018. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
82%

Elmondod a lánynak (ott és akkor), hogy kellemetlen helyzetbe kerültél. Jelenleg te is ott laksz, és kéred, hogy ezt tartsa tiszteletben. De ennyi. Nem oktatod ki se a lányt, se az anyját.

Jogod van szóvá tenni, ami az ott éléssel kapcsolatban zavar (persze bármi is a reakció, azt elfogadod, mert vendég vagy). De nincs jogod beleavatkozni egy másik ember életébe, aki nem a te gyereked. A véleményed elmondod, de csak akkor, ha direktbe megkérdeznek. Szerintem ez így kerek és korrekt.

2018. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
83%

ELZAVARTAD A FIÚT???????

EZ MI EZ MÁR?


Te laksz másnál, gondolom jössz-mész kedved szerint, élsz, mintha a sajátodban lennél.

Erre meg akarod szabni FELNŐTT embereknek, hogy hogyan neveljék a (felnőtt) gyereküket (??), illetve, hogy mit kezdjenek a saját életükkel (remélem neked van egyetemi végzettséged, bár, amilyen sötét vagy és begyöpösödött, kicsi a valószínűsége).


Nem veszed észre, mennyire röhejes vagy?

Mondhatták volna (igen, MINDANNYIAN!), hogy közöd??

Ezzel szemben röhögtek egyet, hogy megjött a falusi prűd vénlány, aki még neveletlen is, mert nem tudja, hogy illik viselkedni egy vendégnek, ellenben más ki tud oktatni.


Mondtad volna, hogy elnézést, majd visszajövök.

Ha nem tetszik (természetesen nem kell, hpgy tetszen) el lehet költözködni.

Vagy legközelebb meg lehet mondani mosolyogva a csajnak, hogy gyerekek, holnap 4kor jövök, OK?


Sok minden mást lehetett volna csinálni inkább, de felnőtt embereknek -akik mellesleg segítenek neked, nem is keveset- parancsolgatni a saját lakásukban csak tajparasztok szoktak.

2018. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Értem a te erkölcsi hozzáállásod, viszont beleszólásod nincs. Semmilyen formában.
2018. dec. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!