Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rosszul tettem, h rajuk szoltam?

Rosszul tettem, h rajuk szoltam?

Figyelt kérdés
Egyszem falusi, pareves jatszoter; kb 10 eves lanyok csoportja volt meg rajtunk kivul, akik azzal szorakoztak, hogy a csuszdan futkostak, duborogtek folfele( iden volt kicserelve ujra)...momdom a fiamnak, h nem tul jol teszik, lehet hallottak, nem tudom, de nagyon kezdtek minket nezni, es csak futkostak felfele, nem tudtam megallňi, szoltam, hogy nem biztos, hogy a csuszda ezt soka birja majd, es szerintem mas is szova tenne nekik....most en vagyok a csunya neni...nem vagok beszologatos fajta, azert lelkoizek most, de bosszant, mikor a nagyok jonnek es igy vigyaznak a dolgokra... Nem eloszor:(
2013. szept. 25. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Én még sose szóltam be ilyenért, de engem is zavar amikor a nagyobb gyerekek csinálják az esztelenségüket.

Pl mi egy elég nagy játszótérre járunk.Minden korcsoportnak meg van a saját maga kis része.Nincs kiírva, de a játékokból egyértelmű.A lányom 2 éves, van a piciknek való részen egy vonat, elég nagy..bele lehet ülni..játékutazás..stb.Na annak a tetejére a "nagyok" állandóan felmásznak..onnan ugrálnak le, és én meg állandóan azon parázok hogy valamelyik a gyerekemre esik..Arról nem is beszélve, hogy amint a gyerekem meglátja, ő is oda akar menni..és már nem egyszer hisztizett mert nem mehetett..

Azt meg nem hiszem hogy nagy baja lehet pár tizenéves gyerektől..azért meg vannak azok csinálva rendesen.Én inkább a rossz példa miatt aggódom..

2013. szept. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
A csúszdákon mindig rohangálnak a gyerekek, tuti, hogy ezért nem szólnék rájuk.
2013. szept. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 JnéHN ***** válasza:
Szerintem meg jól tetted, hogy szóltál nekik. Számukra is balesetveszélyes a dolog, nem beszélve arról, hogy hiba mondod a tiednek, úgyis ki akarja majd próbálni. Én is szoktam szólni, ha pl a lipityókűval nem le-fől mozognak, hanem oldalra és köröket rajzolva. Fából van és nem tesz jót neki. Vagy ha a hint már készül leszakadni. Elég sok pénzbe került mind a két játszótér, nem szükséges, hogy néhány meggondolatlan tini tönkretegye.
2013. szept. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam szologatni, ezert lelkizek most...lehet, amugy rossz napom volt tegnap, lehet, nem tortenne semmi, de bosszant, mikor a nagyok elfoglljak a kicsiket es mg nem is vigyaznak..szerintem amugy iman elreprdhet, most nemreg ki is kellett mar 1x cserelni...de szerintem is hallgathattam volna inkabbb....
2013. szept. 25. 07:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok az a beszólogatós, de múltkor a hintánál bagózott egy srác, és utána lazán a földre dobta a csikket. Na akkor megkértem szépen, hogy dobja a kukába legalább. Meglepődött, nézett, aztán megkértem mégegyszer, meg hogy ne a játszótéren cigizzen, erre morgott valamit, de felvette a csikket.

Csak az a baj, hogy nem mindegyiket érdekli, ha szólsz valamiért. És akkor mit tudsz csinálni? Semmit. Tönkreteszik a jtszóteret, eldobaljak a szemetet!

2013. szept. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
megőrülök hogy nem bírtok normálisan leírni néhány mondatot, alig lehet érteni hogy mit akartok mondani! Nézzétek már át , mielőtt rányomtok a küldés gombra, mert olvashatatlan! A kérdező és a kommentek is!
2013. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért én mindent megértettem. Nem lehet, hogy benned is van hiba?
2013. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!