Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem hogy...

Szerintetek jól tettem hogy szóltam neki?

Figyelt kérdés
Költözünk a családommal Pestre és még nincs kész teljesen a lakásunk ezért addig a nővéremnél húztuk meg magunkat. A nővérem egyedül neveli a lányát aki 20 éves és most egy éjszakai bárban dolgozik mint pultos. Én mondtam a nővéremnek hogy nem kellene engedni, igen is menjen egyetemre, de ő a lányára hagyja...Ráadásul ezek a bárok nem veszélytelenek szerintem. Na most innen szedett össze valami pasit is, aki szerintem minősíthetetlen.Egyik nap jöttem haza a munkahelyemről és azon kaptam magam hogy az egész lakásban minden fele ruhadarabok vannak a nővérem lánya meg ezzel a fiúval ott csinálta a konyhapulton. Nagyon kiakadtam, elzavartam a fiút aki RÖHÖGVE összeszedte a cuccait és elment az unokahugomnak meg megmondtam hogy nem viselkedhet úgy mint egy olcsó prosti de hát kiröhögött ő is. Utána beszéltem a testvéremmel, de csak legyintetz azt mondta felnőtt ember azt csinál amit akar, de könyörgöm ezt így hogy? Csak nekem vannak normális értékrendjeim? Ti mit tettetek volna a helyemben?
2018. dec. 4. 16:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%

Hát én megkérdeztem volna anyámtól, a lány helyében, hogy még meddig leszel nálunk. Próbálnám sürgetni a távozásod. Nem véletlenül röhögtek rajtad, kitudja milyen stílusban adtad elő a "mondandódat", ami persze csak szerinted akkora probléma.

A konyhapulton pedig jó d.ni, ad egy kis adrenalint, amíg otthon laktam nálunk is előfordult. Amióta elköltöztem, nem vágyok rá.

2018. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%
Ez is egy visszatérő troll 😊
2018. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező: nem tetted jól, mert nincs beleszólásod abba, mit tesz, mert nem a te házad.

Nem mondhatod neki, hogy "nem viselkedhet így", ráadásul mégcsak nem is a te lányod, egyrészt már felnőtt, másrészt nem nevelheted (és térítheted jó útra) más gyerekét.

2018. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
24%

Na jó, de ahol öten élnek egy lakásban, többek között a saját anyja, nagynénje stb, ott is normális fényes nappal a konyhaasztal közepén kufircolni? :D Amin amúgy enni szoktak, amúgy.

Ezt nem kell a négy fal között csinálni, ezt lehet bárki előtt? Akár egy gyerek előtt is? Tök rendben van? Jó tudni.

2018. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem normális (senki se írta hogy normális a konyhában csinálni ráadásul ha tudják bármikor bárki jöhet), de ebbe vendég nem szólhat bele, a lányra a saját anyukája hathatna, ha érdekelné.
2018. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
87%
8-as,és 12-es jól mondja,troll,de az igénytelenebb fajtából,ami nem humoros.
2018. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
18%

Hat en biztos max egyszer nyilvanitanek velemenyt a noveremnek es az unokahugomnak, hogy lehetnenek kicsit ambiciozusabbak is a karrier tekinteteben DE tobbet nem. Nem a te lanyod, nem te neveled hagyd.

Viszont

"a fiúval ott csinálta a konyhapulton."

Na ez gusztustalan. Vajon utana letakaritottak volna...ahol eszek ott nem bas.ok.

Masreszt egyutt laktok. Egyik valaszadonak se tunt fol, hogy kozosen elnek jelenleg. Ilyen esetben mindenki egyforma rangu lakotars. Vagy az a normalis, hogy megyek az alberletbe haza a munka utan es a lakotatsaim vagy a foberlo nagyban du g a konyhaasztalon vagy az eloszobaban vagy a kozos furdoben? Hogy ki lennetek akadva:-).

Nem ertem iylen esetben miert nem lehet bezarni a lakasajtot, benthagyni a kulcsot es meg egy szeket is eletenni. Akkor mindegy i mikor jon haza nincs kinos meglepi.

Legkozelebb ilyen szituban kezdj el te is rohogni, hogy ez mennyire jo! Es ugye nem banjak, ha te mikozben nekilatsz enni nezed oket! Es nezheted hogy voros fejjel osszepakolnak.

A tobbibe tenyleg ne szolj bele. Ehhez viszont jogod van. Még a szulok se a gyerekek elott csinaljak ezeket a dolgokat es ha hazajonne a gyerekuk nem rohognek kepen. Gondolom reszegek voltak.

2018. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
80%

Á, te pont ugyanaz vagy, aki tegnap még az apósa nőjére fújt, stb. Csak azt törölték.

Nagyon unatkozol.

2018. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezőnek az első pasika a férje volt, csak a házasság után és csak gyereknemzés céljából...
2018. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, rád is rádférne egy jó kis kufirc. Nem lennél ennyire begyöpösödött.
2018. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!