Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem hogy...

Szerintetek jól tettem hogy szóltam neki?

Figyelt kérdés
Költözünk a családommal Pestre és még nincs kész teljesen a lakásunk ezért addig a nővéremnél húztuk meg magunkat. A nővérem egyedül neveli a lányát aki 20 éves és most egy éjszakai bárban dolgozik mint pultos. Én mondtam a nővéremnek hogy nem kellene engedni, igen is menjen egyetemre, de ő a lányára hagyja...Ráadásul ezek a bárok nem veszélytelenek szerintem. Na most innen szedett össze valami pasit is, aki szerintem minősíthetetlen.Egyik nap jöttem haza a munkahelyemről és azon kaptam magam hogy az egész lakásban minden fele ruhadarabok vannak a nővérem lánya meg ezzel a fiúval ott csinálta a konyhapulton. Nagyon kiakadtam, elzavartam a fiút aki RÖHÖGVE összeszedte a cuccait és elment az unokahugomnak meg megmondtam hogy nem viselkedhet úgy mint egy olcsó prosti de hát kiröhögött ő is. Utána beszéltem a testvéremmel, de csak legyintetz azt mondta felnőtt ember azt csinál amit akar, de könyörgöm ezt így hogy? Csak nekem vannak normális értékrendjeim? Ti mit tettetek volna a helyemben?
2018. dec. 4. 16:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Mivel vendég vagy nincs beleszólásod. A lány felnőtt, és ha az anyját sem érdekli a dolog engedd el te is. :)
2018. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

A helyedben? Bocsánatot kérve kifordultam volna a lakásból.

Semmi közöd hozzá.

2018. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Egy 20 éves mióta kamasz kategória? Felnőtt ember, úgy él ahogy akar és azzal kufircol, akivel akar, semmi közöd hozzà
2018. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sincs beleszólásod ne haragudj. A nővéred úgy neveli a lányát, ahogy ő szeretné. Egyébként nem kell mindenkinek egyetemre mennie. Az meg, hogy te most náluk vendég vagy, attól még ők azt csinálnak, amit akarnak. Kopognod kellett volna. Igen, tudom, hogy hazamentél, de akkor is. A kiröhögést meg úgyszintén megérdemelted. Főleg, hogy elzavartad a barátját és nem azt mondtad, hogy: "Bocsi, később visszajövök."
2018. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
40%

Ha nálam lakik egy rokonom aki bármikor megjöhet akkor nem kezdek el dugni a konyhában, mert van annyi jólneveltség bennem, hogy bemegyek a szobába.

Nektek ez miért nem evidens?

2018. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%

Semmi közöd hozza. Ha kikéri a véleményed mond el de nem kérte ki neki így jó. A másik dolog 20eves van párkapcsolata és szexel ... és? Házasság után engeded meg neki ?

Az meg hogy nem az ágyat választottak hozza megint nem a te dolgod nincs törvénybe írva hogy csak a hálószobába engedett a szex. Ha engem így rajta kapnának, kinomba enis Bizto s hogy nevetnek. Ezért prosti ? Ha a fürdőbe van kedvünk szexelni ott csináljuk, ha konyhába ott , ha a kanapén akkor ott. Én nem hiszem hogy emiatt prosti lennék mert az évek óta tartó kapcsolatomba viszünk néha egy kis változatosságot.

Én a helyedbe szégyellném magam és nem nekem állna feljebb mikor te okoskodsz , nyitsz rá abba a lakásba amihez 100x több köze van mint neked .

vendég vagy

2018. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
#5 Akkor sincs beleszólása. És nem csak ezzel van a próbléméja,hanem ugye azzal is,hogy hol dolgozik,ki a párja és hogy miért nem egyetemista. Anyway. Szerintem ha otthona konyhapulton csinálták,nem vártak senkit haza,ergo lehet hamarabb haza ment a kérdező. Akkor se az ő háza és akkor is jogtalanul van felháborodva.
2018. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Jahj...pár napja ugyan ez volt, csak akkor az ő szent kislánya kapta őket rajta, ő meg a lány szobájában fegyvert talált....


Hogy lehet ennyire unatkozni?

Miért mem találsz ki más sztoeit?

2018. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
A lánya felnőtt ember és nem csak ők csinálják a konyhapulton... Nem a te dolgod és nem kéne felháborodnod, főleg, hogy nem a te lányod/otthonod. Én sem mentem anno egyetemre, hanem dolgoztam késő estig és hajnalig a barátommal lógtam. A testvéred lánya még fiatal, de felnőtt és igen, csinál ilyen dolgokat. Ez van. Én biztos kínosan elnevettem volna magam, amikor rájuk nyitok.
2018. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Tehát befogadtak, te meg dirigálni akarsz felnőtt embereknek. Addig lennél nálam, másnap pakolhatnál.
2018. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!