Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak ilyenek, vagy...

A férfiak ilyenek, vagy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Tegnap este összeszólalkoztam a férjemmel. Tegnap volt a diplomakiosztóm, és mindenki odajött nekem gratulálni, csak ő nem, amit én szóvátettem. Hozzátenném, volt tegnap a diplomakiosztót követően egy kis félreértésünk haza fele jövet (elvállata a videós szerepét, kazettát meg nem hozott bele, szóval nem vett fel semmit, én meg kicsit kiosztottam érte) és egész úton nem szólt hozzám. Itthon próbáltam célozgatni, hogy akár még most is jól esne egy gratuláció de semmi, és jól összevesztünk. Ő azzal érvelt, hogy haragudtam rá és emiatt nem gratulált, holott ez a videós dolog a gratulációk után derült csak ki. Elkezdett mártírkodni, hogy sajnálja, minden miatt van, bocsánat stb.

Ekkor én azt mondtam, hogy oké, sajnálom, én vagyok a hibás, nem kellett volna rákérdeznem a videóra, hanem inkább megvárni még gratulálsz (ez mégegyszer mondon nem így igaz)és ebben a pillanatban el kezdett velem egyet érteni, hogy igen miatt van, nem mert gratulálni, sőt hozzám se mert szólni az úton... mintha valami szörnyeteg lennék.


Emlékszem régebben volt egy barátom, elég gerinctelen volt, mert mindig csajokkal ismerkedett a neten, állandóan lebukott és addig csűrte-csavarta a dolgott, hogy én jöttem ki hibásnak a dologból.

Én találok ebben csak összefüggést vagy veszem nagyon komolyan? Kezd olyan érzésem lenni, hogy a pasik nem nagyon vállalnak felelősséget...


2010. jún. 27. 08:42
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
53%
Hát, nem tudom. Én, tuti nem felejtettem volna el a Párom fontos eseményére felkészülni,pláne, ha magamtól jeleztem volna a segítségem. És, Te?
2010. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
70%

"Tudod az én férjem is van, hogy elfelejt dolgokat. (Most 7végén lottózni akartam, aztán a lottózóhoz félúton derült ki, hogy fent hagyta a pénztárcáját...) de ezért nem duzzogok. Ez van , kész."

De azért visszafordulsz és elmentek lottózni.. Meg azért egy lottózást meg egy diplomaosztót ne hasonlítgassunk már össze.

Persze az emberrel megesik, hogy elfelejt valamit, de amikor azzal takarózunk, hogy emberek vagyunk, akkor ne felejtsük el, hogy a másik is ugyanolyan ember, aki ideges lett, mivel egy ilyen fontos esemény nem lesz megörökítve azért, mert a másik elfelejtette a kazettát.

Szerintem a kérdezőnek volt igaza, a férjének nem kellett volna ráhárítania a problémát, bocsánatot kellett volna kérnie.

Az meg mi, hogy azért nem megy oda, mert már előre rettegett, mit fog a kérdező csinálni? Ne nevettessetek már, akkor ez a férfi egy papucs. Főleg azért, mert abból, hogy odamegy gratulálni nem derül ki egyenesen, hogy nem készültek felvételek.

Egyébként meg simán megkérhetett volna egy mellette állót, hogy "ne haragudjon, nem tudna xy-ról is készíteni pár képet ugyanis én otthon felejtettem a kazettát, de nagyon fontos lenne neki, hogy megörökítsék ezt a pillanatot" majd egy e-mail cím csere és kész..

Szóval mindent összevetve a férjed elég rosszul kezelte a helyzetet, viszont neked se kellett volna bocsánatot kérned, ha nem gondolod komolyan (Főleg, hogy hülyeség, mi az, hogy nem kellett volna rákérdezned a videóra? Mégis miért ne, honnan tudhattad volna, hogy ebből baj lesz?) ha te mártírkodsz akkor ne csodálkozz, hogy kap az alkalmon és rád hárítja a felelősséget.

2010. jún. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ,bunko volt a ferjed es igazad volt hogy ki osztottad.neki kene bocsanatot kernie.
2010. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Miért ne hasonlíthatnám össze, a diplomaosztót a 5ös lottó főnyereményével? Ha azt vesszük, 2 milliárd van bent.

De félretéve a viccet. Ez nem párhuzamra épülő példa volt, hanem arra hogy a férfiak igen is feledékenyek.

Mellesleg egy férjnek- akkor is azt írom,- h miért kell pincsi-szerepet betölteni, hogy mindenki gratulál mindenkinek, erre még ő is odamegy látványosan kezet fog a feleségével?! Ha kapcsolatban barátja vagy csoport-társ lenne még megértem. Vegye fel, de ne gratulálgasson ott, mint egy cirkuszi majom. (Bocs, ha kemény vagyok!)

Azért még megértem, hogy nem vitt kamerát, mérges volt a diplomás asszonyka, de hogy nem gratulált....Á, a külcsín... ezt sose tudtam megérteni.

2010. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
02.02-nél van a pont.
2010. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!