Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak ilyenek, vagy...

A férfiak ilyenek, vagy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Tegnap este összeszólalkoztam a férjemmel. Tegnap volt a diplomakiosztóm, és mindenki odajött nekem gratulálni, csak ő nem, amit én szóvátettem. Hozzátenném, volt tegnap a diplomakiosztót követően egy kis félreértésünk haza fele jövet (elvállata a videós szerepét, kazettát meg nem hozott bele, szóval nem vett fel semmit, én meg kicsit kiosztottam érte) és egész úton nem szólt hozzám. Itthon próbáltam célozgatni, hogy akár még most is jól esne egy gratuláció de semmi, és jól összevesztünk. Ő azzal érvelt, hogy haragudtam rá és emiatt nem gratulált, holott ez a videós dolog a gratulációk után derült csak ki. Elkezdett mártírkodni, hogy sajnálja, minden miatt van, bocsánat stb.

Ekkor én azt mondtam, hogy oké, sajnálom, én vagyok a hibás, nem kellett volna rákérdeznem a videóra, hanem inkább megvárni még gratulálsz (ez mégegyszer mondon nem így igaz)és ebben a pillanatban el kezdett velem egyet érteni, hogy igen miatt van, nem mert gratulálni, sőt hozzám se mert szólni az úton... mintha valami szörnyeteg lennék.


Emlékszem régebben volt egy barátom, elég gerinctelen volt, mert mindig csajokkal ismerkedett a neten, állandóan lebukott és addig csűrte-csavarta a dolgott, hogy én jöttem ki hibásnak a dologból.

Én találok ebben csak összefüggést vagy veszem nagyon komolyan? Kezd olyan érzésem lenni, hogy a pasik nem nagyon vállalnak felelősséget...


2010. jún. 27. 08:42
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
97%

Nem akarok általánosítani, de sajnos a legtöbb pasi ilyen. Kissé szétszórt és figyelmetlen. Ezért van az, hogy nekünk nőknek kell bepakolni a táskát, például, ha strandra megyünk....nekünk kell figyelni, hogy "Hé...anyukádnak nem ma van a szülinapja?" stb...stb..stb..

Sajnos minden a férfiak megváltoztatására irányuló törekvés reménytelen...ilyen kis zizik maradnak. De hát na...így szeretjük őket....nem???

2010. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
26%

"Kezd olyan érzésem lenni, hogy a pasik nem nagyon vállalnak felelősséget..."


Nem mindegyik ilyen, te fogtad ki azokat.

2010. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
16%

09:23: Jé, egy feminista!


itt a bot! Kell ugye? nesze hozd vissza!


Jó kutya! :)

2010. jún. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
41%

Én csak annyit mondok: Mi nők szinte sose ismerjük be a tévedünk, vagy legalábbis nem a pasik előtt.

Nekünk is vannak hibáink....

2010. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

neki is van diplomája.


és tejesen egyet értek veled kedves utolsó hozzászóló, ha elválalta csinálja meg...


arról nem is beszélve, hogy hivatalos videó és képek is készültek, rendelhettem volna azt is, de nem kell, mert majd ő csinál. erre nincs videó, és már rendelni se lehet... ott ültem a gyönyörű ünnepségen, milyen jó lett volna azt pár év múlva visszanézni, majd gyerekeknek meg az unokáknak megmutatni, erre kiderül, hogy semmi képi emlék nem lesz róla

2010. jún. 27. 09:29
 16/45 A kérdező kommentje:
bocsánat... a 9.23-as-nak "utolsónak" szólt :)
2010. jún. 27. 09:30
 17/45 anonim válasza:
100%
De gondolom, nem a diplomaosztón tudta meg, hogy lediplomáztál, és előtte azért mondott annyit, hogy ügyes vagy. Nem?
2010. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
17%

"és már rendelni se lehet..."

Akkor kölcsönkéred az egyik csoporttársadtól és átmásolod/lemásolod, vagy ezt nem okították a suliban?


Kicsit nagyot nőtt az ego a diplomával, pedig nem feltétlen az az intelligens, aki agyon van diplomázva!


Sajnálom a férjed, hogy egy zsarnok, ki ha én nem, azért is a sz@rba tiporlak felesége van!


Emberek vagyunk, hibázunk, de persze ez csak a férfi számlájára írható és kötelezően kihangsúlyozandó!

Remélem egyszer pofára esel...

2010. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

10:18


Ki nem álhatom az ilyen alakokat, mint te. Akik azt hiszik, mert valaki diplomát szerez, már mindjárt nem tudja, hol tart. Amúgy a kérdés nem is ez volt, de nekem legalább a szövegértés megy.


A hivatalos felvétel 5600 ft, a képek, amin meg te vagy rajta, pont mikor megkapod a diplomád 1200 ft darabja. Mindenkinek a családja oldotta meg, és nem hiszem, hogy bárki engem vett, vagy fényképezett volna a csop. társam helyett.

2010. jún. 27. 10:24
 20/45 anonim válasza:
100%
Még a legmacsóbb, legkeményebb férfi is képes olyan szinten sértődékeny, félénk, és kifejezetten hisztis lenni ha valami nincs az ínyére mint egy 10 éves kislány...
2010. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!