Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak ilyenek, vagy...

A férfiak ilyenek, vagy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Tegnap este összeszólalkoztam a férjemmel. Tegnap volt a diplomakiosztóm, és mindenki odajött nekem gratulálni, csak ő nem, amit én szóvátettem. Hozzátenném, volt tegnap a diplomakiosztót követően egy kis félreértésünk haza fele jövet (elvállata a videós szerepét, kazettát meg nem hozott bele, szóval nem vett fel semmit, én meg kicsit kiosztottam érte) és egész úton nem szólt hozzám. Itthon próbáltam célozgatni, hogy akár még most is jól esne egy gratuláció de semmi, és jól összevesztünk. Ő azzal érvelt, hogy haragudtam rá és emiatt nem gratulált, holott ez a videós dolog a gratulációk után derült csak ki. Elkezdett mártírkodni, hogy sajnálja, minden miatt van, bocsánat stb.

Ekkor én azt mondtam, hogy oké, sajnálom, én vagyok a hibás, nem kellett volna rákérdeznem a videóra, hanem inkább megvárni még gratulálsz (ez mégegyszer mondon nem így igaz)és ebben a pillanatban el kezdett velem egyet érteni, hogy igen miatt van, nem mert gratulálni, sőt hozzám se mert szólni az úton... mintha valami szörnyeteg lennék.


Emlékszem régebben volt egy barátom, elég gerinctelen volt, mert mindig csajokkal ismerkedett a neten, állandóan lebukott és addig csűrte-csavarta a dolgott, hogy én jöttem ki hibásnak a dologból.

Én találok ebben csak összefüggést vagy veszem nagyon komolyan? Kezd olyan érzésem lenni, hogy a pasik nem nagyon vállalnak felelősséget...


2010. jún. 27. 08:42
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
62%
Megjöttek az okos és hibátlan tökéletes kapcsolatban élő férfiak biztosan ők még sosem voltak ilyenek mindenért vállalják a felelősséget és tuti még soha nem osztották ki a párjukat mérgükben hanem nyugodtan leültek megbeszélni a dolgokat...ugyanmár!!!Kár volt ezt a kérdést kiírnod mert sosem fogják elismerni,hogy igenis ők ilyenek!!
2010. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
66%

csatlakozom az új hullámhoz.Bár a "durva2 válaszolóval én sem értek egyet, de mi ez a "kiosztottam" dolog?

Meg a férjednek kötelező a diplomaosztón, mint egy kis pincsikutya ott kuncsorogni, hogy "jajj édesem te olyan ügyes vagy, gratulálok ?"

Tudod az én férjem is van, hogy elfelejt dolgokat. (Most 7végén lottózni akartam, aztán a lottózóhoz félúton derült ki, hogy fent hagyta a pénztárcáját...) de ezért nem duzzogok. Ez van , kész.

A diplomát meg tutiszáz hogy egy jó alapos szex-szel köszönte volna meg nekem. Bocs , hogy ilyen konkrétan leírtam, de ő férfi, máshogy van "bekötve".

(ja, és van diplomám, 28/N)

2010. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha rám gondoltál(lehet,hogy nem:),nő vagyok.És nem érzem magamhoz méltónak a hangnemet,hogy kiosszak valakit.Én nem megyek le odáig.Bármily hihetetlen,de van,aki meg tudja beszélni normálisan a dolgokat,nem "kiosztással". :D
2010. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
19%

11:24


Szerintem amilyen a pasi olyan a nő.

Csak tökéletes nőknek van tökéletes pasijuk, ha neked nem olyan jutott akkor benned van a hiba.

2010. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
71%
szerintem tök igazad van. Én is halálra sértődnék, ha megígéri, h videózik, akkor ne felejtse el. Pláne úgy h ez nem egy egyszerű születésnap. nekem is nagyon fontosak ezek a képi emlékek, rettenetesen szomorú lennék ha nem lennének képek a diploma osztómról.
2010. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
82%
Én ezt mondanám neki: "megígérted, de elfelejtetted. ne csodálkozz, h rosszul esik, mert számítottam rád. ne próbálj bűntudatot kelteni bennem, mert nem fog menni. előbb utóbb túllépek rajta és nem fogom folyton emlegetni, de légyszíves ilyet többet ne csinálj."
2010. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
33%
sztem egy hisztérika vagy, mi az h kiosztottad? anyám ......
2010. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
71%
hát hallod mi az hogy nem ment oda hozzád gratulálni? Milyen pasi az ilyen? Már bocsi,de ez kicsit furcsa. Az én párom az elsők között jött volna oda gratulálni nekem...sajnálom ha lelomboztalak. Nem lehet hogy féltékeny a sikereidre? Ez elég elszomorító.
2010. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Ő is hibázott, hogy nem ment oda gratulálni, de a kazetta miatt nem kellett volna kiosztani, bárkivel előfordulhat, hogy elfelejti, utólag ezen változtatni nem lehet. Ezek nem akkora hatalmas problémák, gondolom más is felgyülemlett benned az utóbbi időben, amit ezzel a vitával adtál ki magadból. Azon ne lepődj meg, hogy így próbált meg a felelősség alól kibújni, sok férfira jellemző a konfliktuskerülő magatartás. Ha a vitával kiadtad magadból a haragod lépj tovább, ne bosszantsd magad ilyen apróságok miatt.
2010. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
22%

OFF:

Kérdéstől függetlenül szerintem 11:28-asnak nagyon igaza van :)

Viszont érdekes, hogy itt hirtelen mennyi feminista nő lett, mert nem is a kérdező férjével van gondjuk, hanem úgy általában az összes férfival és csodálkoznak, hogy egy kapcsolatuk se működik.

Amúgy nem értem most ebben mi a kérdés, elfelejtette felvenni nem gratulált összevesztetek és van ilyen?...

Ja és igen mi férfiak mind ilyenek vagyunk bunkók és csak kihasználunk, ha elvettünk feleségül, akkor csak azért, mert te vagy a leggazdagabb nő vagy a legdögösebb nő a környéken :)

Ez nem a kérdezőnek szólt, hanem a feminista válaszolók nagy részének :)

2010. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!