Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak ilyenek, vagy...

A férfiak ilyenek, vagy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Tegnap este összeszólalkoztam a férjemmel. Tegnap volt a diplomakiosztóm, és mindenki odajött nekem gratulálni, csak ő nem, amit én szóvátettem. Hozzátenném, volt tegnap a diplomakiosztót követően egy kis félreértésünk haza fele jövet (elvállata a videós szerepét, kazettát meg nem hozott bele, szóval nem vett fel semmit, én meg kicsit kiosztottam érte) és egész úton nem szólt hozzám. Itthon próbáltam célozgatni, hogy akár még most is jól esne egy gratuláció de semmi, és jól összevesztünk. Ő azzal érvelt, hogy haragudtam rá és emiatt nem gratulált, holott ez a videós dolog a gratulációk után derült csak ki. Elkezdett mártírkodni, hogy sajnálja, minden miatt van, bocsánat stb.

Ekkor én azt mondtam, hogy oké, sajnálom, én vagyok a hibás, nem kellett volna rákérdeznem a videóra, hanem inkább megvárni még gratulálsz (ez mégegyszer mondon nem így igaz)és ebben a pillanatban el kezdett velem egyet érteni, hogy igen miatt van, nem mert gratulálni, sőt hozzám se mert szólni az úton... mintha valami szörnyeteg lennék.


Emlékszem régebben volt egy barátom, elég gerinctelen volt, mert mindig csajokkal ismerkedett a neten, állandóan lebukott és addig csűrte-csavarta a dolgott, hogy én jöttem ki hibásnak a dologból.

Én találok ebben csak összefüggést vagy veszem nagyon komolyan? Kezd olyan érzésem lenni, hogy a pasik nem nagyon vállalnak felelősséget...


2010. jún. 27. 08:42
1 2 3 4 5
 21/45 anonim válasza:
84%
amit az elöbb írtam, azt magból kiindulva írtam. Visszaemlékezvén, tényleg sokszor nekem állt följebb amikor egy hibámat meg említette az ex-kedvesem. Ez jellemző ránk. Én speciel szeretnék erről nagyon hamar leszokni...
2010. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
90%
Az emberek hajlamosak ahelyett,hogy bocsánatot kérnének,vagy elmondanák hogy sz.rul érzik magukat valami miatt amit elb@sztak hisztériát rendezni,másra terelni a figyelmet/felelősséget. Szerintem nálatok is ez történt,a férjed is ugyanolyan rosszul érezte magát a kazetta miatt csak túl büszke volt ezt bevallani.
2010. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
16%

Akkor a kérdésedre válaszolva... benned van a hiba, kész letudtuk.


A párod biztos hivatásos videós/fotós, mert ha téged nem érdekel a "hivatalos fotó", akkor ő biztos jobbat csinál.

Ha annyira a gyerekeidnek akarsz dicsekedni a tucatszakos diplomáddal, akkor az a minimum, hogy kifizeted azt a nyomi pár ezrest a "hivatalos" képért, amit a polcra/falra keretezve is ki lehet tenni!!!!


Meglátszik mennyire tartod a férjed, ha ilyen oldalakon hirdeted a tévedését.

Te... szövegértés királylány...

2010. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező, ne is törődj a bunkójával, neki ez nem nagy dolog, neked az.

Nem hiszem, hogy a kérdező azt gondolta, hogy a férjura hivatásos fotós, akart volna spórolni egy kis pénzt, vagy arra gondolt, mi a fenének vegye meg a fotót, ha egyszer ott lesz a férje, aki csinál felvételt, és valóban, mivel én is átestem már egy diplomaosztón, tudom, hogy nem lehet utólag rendelni, és azt is tudom, hogy ha elkérné a csoporttársától a fotót, nem menne vele semmire, ugyanis csak arról készülnek fotók, aki rendel belőlük.

Én soha nem értem azokat a válaszolókat, akik bunkón adják elő magukat, aztán meg az inteligenciáról prédikálnak, mikor az is inteligencia kérdése, hogy tudunk e normális hangnemben véleményt nyilvánítani.

De nem akarok senkit megszólni, bocs az offért.

2010. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
66%
Kedves 10.36-os eléggé szánalmas vagy.Őszintén sajnálom a barátnődet esetleg feleségedet.A kérdezővel egyetértek nagyjából a pasik nem nagyon tudják vállalni a felelősséget.Persze...nem mindegyik ilyen...csak a nők nagy része pont ezeket fogja ki ugye?Félreértés ne essék a nők sem tökéletesek.
2010. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
9%
sztem benned van a hiba .... de hát ezen meg nem csodálkozok, a nőkben sok logikát nem érdemes keresni ..., sőt írod, hogy korábban is "mindig úgy csűrte-csavarta", ... figyelj, akkor valami nem oké, ha neked mindig ilyen élményeid voltak
2010. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
16%

ma 10:46 és 10:47

Bocs, de többnyire nem nyalom a kérdezők hátsóját, hogy jobb színben tűnjek fel :)


Mindenre van megoldás... akár tökéletes férjet is lehet szerezni...

2010. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem logikus lények a nők, remélem nincs partnered, mert az teljesen logikátlan lenne felőled, hogy egy logikátlan lényt választasz magad mellé:D

Bocs, ezt nem lehetett kihagyni:D

Bocs az offért is:D

2010. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
67%

Azt gondolom,gyerekes vagy.

Az élet túl rövid ahhoz,hogy ilyen hülyeség miatt hisztériázzak,azzal,akit szeretek.Te is elfelejtsz gondolom ezt-azt,az meg mi már,hogy "jól kiosztottam"?Hogy jönnek egyesek ahhoz,hogy "kiosszanak" valakit?

Az Ember meg majd kiduzzogja magát és kisértődik.de tényleg nem gondolom,hogy ezzel ennyit kellene foglalkozni.

2010. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
75%

bocs,de nekem sem jön be a jól kiosztottam szöveg..

sztem el kellett volna hárítanod h ő videózzon. h ő is átélhesse az örömöd. valszeg azért nem gratulált,mert ő már tudta amit te nem h nem hozott kazettát. és-bocs de a kérdésed stílusából nekeme így jön le- tudta h kiakadsz és jól kiosztod ezért inkább oda sem ment.


ez kicsit olyan" bxxxdmeg medve a létrádat" feeling amikor inkább nem mond semmit az ember mert már előre "tudja" h mi lesz a vége


nem megbántani akartalak,egyszerűen nekem ez jött le!

2010. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!