Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted megérdemelném?...

Szerinted megérdemelném? Megbolondulok.

Figyelt kérdés
16 vagyok 4,8-as átlaggal m.o legerösebb gimnázumában könyvjutalmat oklevelet kaptam évközben éjjelig tanultam mindig hullán döltem az ágyba és mindeközbe szinte 5 órákat aludtam... most nyári szünet van és megtiltották h fent legyek félegynél tovább mert egyszer késön feküdtem le.. én ezzel nem értek egyet muszály elcseszni a nyaram félegykor lefekszem és kb hajnali 4ig forgolodom az ágyban igy nem tudok normálisan élnii könyörhöm nyárvan ennyit megérdemlek....
2010. jún. 25. 21:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
én is ugyan igy:S:S
2010. jún. 25. 22:30
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem igazán kaphatnál ennyi engedményt, hiszen nem bulizni akarsz, hanem csak otthon nyugiban szöszölni. de sajna ezt anyud dönti el, nem te :(
2010. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Anyum nincs itthon,külföldön dolgozik sajnos mamám dönti el:S
2010. jún. 25. 23:17
 14/17 anonim ***** válasza:

Azért elég problémás ha egy 16 éves a nyarat délelött végig alusza esténként meg hajjnal 4-ig ül a sötét szobában.

Azért normálisabb lenne ha néha eljárnál egy buliba barátokhoz hidd el ha sokáig fent vagy a másnapod totál oda erre akkarsz majd emlékezni vagy a jó barátokra, bulikra, srácokra....

2010. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
bulizással nincs probléma szeretek menni engednek is stb..pasik is vannak bőven
2010. jún. 26. 22:55
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen emberek járnak Magyarország legerősebb gimnáziumába, akkor örülök, hogy nem ott tanulok! Gondolom a nyelvtan húzza le az átlagod...

Különben is, minek akarsz ébren lenni? Teljesen hazavágod a szervezeted. De ha neked mindenáron ez kell, akkor csak ki tudod játszani a szüleidet, ha ennyire zseni vagy.

2010. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
haha ötös vagyok nyelvtanból szoptad...ez különben itt nem a nyelvtanrol szol nem akarom kijáccani öket amugy meg már tárgytalanb a érdés mert a jó bizimért fent lhetek ameddig akarok:P
2010. jún. 29. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!