Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted megérdemelném?...

Szerinted megérdemelném? Megbolondulok.

Figyelt kérdés
16 vagyok 4,8-as átlaggal m.o legerösebb gimnázumában könyvjutalmat oklevelet kaptam évközben éjjelig tanultam mindig hullán döltem az ágyba és mindeközbe szinte 5 órákat aludtam... most nyári szünet van és megtiltották h fent legyek félegynél tovább mert egyszer késön feküdtem le.. én ezzel nem értek egyet muszály elcseszni a nyaram félegykor lefekszem és kb hajnali 4ig forgolodom az ágyban igy nem tudok normálisan élnii könyörhöm nyárvan ennyit megérdemlek....
2010. jún. 25. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Te beteg vagy.Szó szerint.Kérd meg anyukádat ,hogy vigyen el egy alvásközpontba.
2010. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Még valami:reggel mikor kelsz?
2010. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Muszáj neked 4-kor lefeküdnöd! Talán alvászavar? Fura kérés! :)
2010. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

Ehh, nem enyhén vagy stréber.

nézd, élni is kell valamikor..

2010. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Ha most arra célzol hogy nem engednek minden nap hajnali 4-ig bulizni ne csodálkoz attól hogy nyár van nem kell halálra buliznod magad késöbb hállás leszel ezért.
2010. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

egy ilyen jó tanuló tanuljon meg helyesen írni is.

Amúgy valóban gondok lehetnek az alvással... És ennyit nem éri meg taulni szerintem rámehet az életed:S ovatosan...

2010. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem bulizni akarok csak egyszerüen tévézni olvasni stb..és nincs alvásproblémám egyszerüen nyár van és ráérek sokáig aludni... semmi dolgom sincs vagy ez fáj nekik?:S
2010. jún. 25. 21:30
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Még mindig pörög az agyad, megszoktad a bagolykodást. Tessék szoktatnod magadat a normális bioritmushoz, mert belepusztulsz!
2010. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
a tanulás meg az én dolgom állást szeretnék..
2010. jún. 25. 21:32
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

kb én is így vagyok vele suli időben 10-11ig tanulás utána 5ig alvás...

Most meg..Valamelyik este is anyám fél1kor ideállt a gép mellé hogy most már feküdjek lefelé,de már kiabált..:S

Lefeküdtem és 4körül aludtam el:S

2010. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!