Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleitek fenekeltek el...

A szüleitek fenekeltek el benneteket, ha valami rosszat tettetek? Ha igen akkor az milyen volt?

Figyelt kérdés

Engem szüleim szigorúan neveltek, ha valami rossz fát tettem a tűzre, azért mindig kikaptam. Anyum is Apum is elég keményen fogott bennünket öcsémmel, de leginkább apu volt az aki, ha valami hülyeséget csináltunk akkor, levette a nadrágszíját és azzal jól elvert bennünket. Apum olyan volt, hogy a bűneinkhez különböző eszközöket rendelt. Volt amikor fakanalat, pálcát, favonalzót, nadrágszíjat használt. Anyunk csak a fakanalat vetette be, mint büntetőeszközt. Egyszer mikor apám rájött, hogy dohányzom, úgy elvert a szíjjal, hogy 3 napig ülni se tudtam, jó igaz de azóta rá sem merek gyújtani. Máskor meg öcsémmel mikor barátainkkal elmentünk bulizni és nem időben jöttünk haza, hanem késtünk, ráadásul volt egy kis alkohol szaga öcsémnek, anyám a fakanállal vörösre verte a fenekünket. Ha hármasnál rosszabb jegyet hozok haza, azért pálca jár. Ha nem tesszük meg azt amit kértek azért is veréssel büntetnek.

Néha félek, mert tudom, hogy ha rosszat teszek akkor azért jól elvernek.

Az ellentettje is megvan, ha jót teszünk, vagy bármi más, akkor jutalmat is kapunk szüleinktől.


Mit gondoltok, szabad e ezt csinálni? Oké, hogy tanulunk az esetből, de jó ez? hallottunk arról, hogy ezáltal agresszívakká is válhatunk. Szerintem normálisak vagyunk, mert mások azt mondják.

Ti mit gondoltok erről?


2010. jún. 23. 22:22
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
30%

van egy szuper ötletem.

legközelebb, ha ilyen lesz, durrants az orra alá egyet, csak leszoknak róla.

vagy fosd le anyád. :D

2010. aug. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
55%
Nekem egész életemben egyszer verték el a fenekemet,amikor hazafelé menet átszaladtam az úttesten.Otthon édesanyámtól nagyon kikaptam.Meztelen popsira,fakanállal.Bizony tanultam belőle.Nem tudom,ha felöltözve kapok a popsimra,ugyanannyit ért volna e,de egy biztos,így megtanultam egy életre,hogy nem szabad átszaladni az úttesten.
2010. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nincs gyerekem,de ha lenne,én biztos,hogy nem verném el a rossz jegyért.Én sem voltam kitűnő tanuló sosem,és engem sem bántottak soha a rossz jegyért.
2010. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
91%

Engem anyukám 4-.os koromig elfenekelt.Ha rosz jegyet kaptam ha nem csináltam házit ha visszafeleseltem akoor jötta tolld le a nadrágot és a bugyit és hajolj le megszólítás.Aztán kezdődött a fenekelés anyukám tenyérrel is nagyon nagyot tudott csapni így mikor végeztünk elég piros lett a fenekem.minden bűnhöz különböző számú fenekelés járt(pl:3:50 csapás).JUUJ NAGYON KINOS VOLT FŐLEG HOGY ELÉG FORMÁS VAGYOK és AMIKOR CSAK ZÁPOROZTAK AZ ÜTÉSEK A FESZES FENEKEMRE.Ú MÉG VISSZAGONDOLNI IS ROSSZ.

16/L

2011. nov. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
100%
előző küld:4-8.os koromig
2011. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez se semmi de engem anyám lefektet az ágyra leráncigálja rólam a nadrágot és a bugyit és elkezd fakanállal verni.Minden bűnért más számú ütés jár:

3-30 ütés

2-40 ütés

1 50 ütés

visszabeszélés-25 ütés

házielmaradás-25 ütés

figyelmeztetés-100 ütés

(volt egy nap mikor rosz jegyeket kaptam és még figyités aztán még vissza is beszéltem így aznap 215 ütést kaptam egymás után mindezt úgy hogy a csupasz fenekmre)

csak azt tudom mondani mint az előző NAGYON KÍNOS főleg hogy már 15 vagyok

15/L

2011. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
66%
Gyertek el hozzám csajok majd én megmaszírozom a feneketeket mindkettőzöknek!!:)
2011. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim válasza:
100%
Engem soha nem ütöttek meg a szüleim és szerintem én és a tesóm is normálisak lettünk. Én 15 éves vagyok nem cigizek még nem is fogtam. Undorodok tőle. Alkohol: 1 kortyot ittam a konfirmálásomon azt is utáltam. Nem értem, hogy lehet az, hogy ez valakinek tetszik. 3-4 éves koromban viszont elviselhetetlenül hisztis voltam. Akkor megérdemeltem volna egy jó nagy pofont.
2012. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam már, habár nem fakanalas, meg szíjas hülyeségeket. Viszont érzem magamon, hogy sokkal agresszívabb, gátlásosabb, önbizalom hiányosabb vagyok, valamint annak ellenére, hogy szeretem az állatokat, velük is erőszakosabb vagyok. Ez persze annyit takar, hogy ha nem teljesíti a kérdésem, otthagyom a francba, mert nem szeretném bántani, és nem is tudom megütni! Esetleg megrángatom a grabancát, de ahogy a szemébe nézek, elsírom magam, hogy milyen hülye vagyok. Az esetek 50% értelmetlenül kaptam, a semmiért. Néha azért, mert együtt nevettem a tesómmal, mikor anyámnak rossz napja volt...ez azt eredményezte, hogy előttük szégyenlősebb is vagyok, és megnyílni sem tudok előttük. Teljesen bezárkóztam!Ettől függetlenül nagyon szeretem őket, és hálás vagyok, viszont ezt már nem tudom feléjük kimutatni, valamint azt sem tudom eldönteni, hogy mi a jó, és mi a rossz. Nem merem a véleményem felvállalni. Ez következhet abból, hogy néha egy bizonyos tetten nevettek velem a szüleim, a másik esetben meg elvertek ugyan azért. Köszi, elég rideg lettem! Én nem azt mondom, hogy ne verjük a gyereket, mert egy két pofon elfér, káromkodásért, cigizésért, de nem azért, mert a gyerek tehetségtelen egy bizonyos tantárgyból, vagy mert véletlen összetört egy hűtőmágnest!
2013. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
56%
*kérésem
2013. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!