Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok hogy van elosztva a...

Nálatok hogy van elosztva a kassza/háztartás két keresettel?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen család a miénk, de nálunk a keresztszülőket is beleértve, a cigánykodás megy elég gyakran a pénz miatt.

Én vagyok a nagyobbik gyerekük, még itthon lakom, de attól én is megmondom a véleményem ha már kialakulóban van egy vita...

A szülők együtt keresnek 360 ezret, ebbe én is beszállok a cafeteria-val 30e ft, nincs se több se kevesebb igényem, egyformát eszünk stb.


Anyagi gondjaink nincsenek, éljük az átlagos, de biztos életet, mégis olyan semmis dolgokból van marakodás, hogy most vettél nadrágot 3x volt rajtad már megint veszed a másikat, minek az a sok szar szerszám, már fém kereskedést lehetne nyitni ennyi vassal.

Szóval értelmetlen baromságokat tolnak egymás orra alá, én mondtam nekik külön-külön négy szem közt hogy ha ennyire nem egyeznek, a keresetüket osszák fel, úgyis baromira vigyázzák a pénzt, értenek hozzá. A rezsibe kajába tegyék be azt az összeget amennyi kell, a többivel meg gazdálkodjanak ők.


Szerintem ez működne, de ők meg fújják a hülyeséget hogy anyád/apád annyi pénzzel mit csinálna? Elteszi, ha lenne nagyobb kiadás.


Van egy család ahol a férj 300 fölött keres, az asszonyé üti a 200-at mégis a férj odaad neki 100at, a többiből meg tervezi a dolgait, hobbi stb.


2018. szept. 30. 19:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi közös kasszán vagyunk. A férjem sokkal többet keres mint én, de sokkal többet is költ a hobbijaira, de megkeresi rá a pénzt. A havi megtakarításunk így is több, mint az én fizum, amíg ez így is marad addig nem is fogok beleszólni.
2018. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!