Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ennyire kivitelezhetetlen...

Ez ennyire kivitelezhetetlen ennyi pénzből? Vagy simán kijön belőle egy jó nyaralás?

Figyelt kérdés

Barátommal két és fél napra mennénk nyaralni a hónap végén. Apámék fizetik a szállás költséget, mert ők majd váltanak minket, ők 4napra mennek le.

Mi barátommal megyünk ugy hogy: 28-án megyünk és 30án jövünk. Balaton a cél.

Fejenként kb 20.000 .-ot vinnénk költöpénznek erre az időre.

Szóval kb napi 6ezret szánunk kajára. Apám szerint az nem elég. Én nem hinném hogy két és fél napra nem elég ennyi pénz.


2010. jún. 20. 17:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
valószínű akkor ez a bukdácsolás szúrja apukád szemét, engem is zavarna.
2010. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Apukád jót akar neked, hagyd rá a dolgokat. Tanuld meg elengedni a füled mellett.

És légy szíves a pléhpofát legközelebb ne y-nal írd :)


Amúgy ha nekem ezt mondaná apám, akkor megkérdezném, hogy szerinte mennyi pénzre lenne szükség, és amikor megmondja, megkérném, hogy pótolja ki nekem, mert hát igaza van :)

Így ő is örül, hogy igaza lett, te is, hogy kaptál egy csomó pénzt :)

2010. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
az az igazság és ezt már anyám is mondja, hogy apám teljesen bele van betegedve abba, hogy felnőttem. És ezt nem tudja feldolgozni, mert van 2 nagy bátyám is és 12év van köztünk. És anyám szerint apám teljesen depis, hogy felnőtt a lánya.
2010. jún. 20. 19:07
 24/25 anonim ***** válasza:

nekünk 20ezer 3 napra ugy elég szokott lenni,hogy abból még a napi 2ezer belépő strandra is kijön,és éttermi kaja meg este szorakozás,és nem fejenként 20...


többihez komment: engedd el a füled mellett amit mond apukád...anyám is ezt csinálta...párom 21évesen egy 2es átlagú érettségivel melo nélkül volt,akkor kezdett bele diplomaszerzésbe,25 éves koráig nagynéha diákként melozott,anyám szemében volt ő minden csak reménybeli jövendőbeli nem...most 25 mult,második diplomáját szerzi,nem is akármilyen márnökit,nem kevés pénzért jó helyen melózik,most már anyám pedzegeti nekem hogy nem kellene e komolyabbra forditani a dolgainkat...(csodálkozna ha tudná,hogy már 2 éve eljegyzett,csak nem vertük nagy dobra)

2010. jún. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Apukád elég primitív lehet már bocs. Egyfelől ennyi pénz elég. Másfelől ha a barátodnak már 20 évesen melóznia kellene és lenne egy iparija az lenne a menő?? Örülne hogy tanul.. 20 évesen max az utcán lakhatna, mert senkinek nincs saját lakása.
2010. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!