Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szobafestés vagy balatoni...

Szobafestés vagy balatoni nyaralás a hétvégén?

Figyelt kérdés
Férjem a tudtom nélkül beígérte a szüleinek, hogy hétvégén szobát festünk náluk. Én kész tényként értesültem a dologról anyósomtól. Én a hétvégére balatoni nyaralást terveztem barátokkal. Szerintetek mi a jó megoldás?
2010. júl. 13. 14:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A festés várhat, azt hétköznap is meg lehet csinálni délutánonként. Én a nyaralást választanám. Az ember olyan ritkán jut egy kis kikapcsolódáshoz.
2010. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Te elmész, ő meg kifesti a szülei házát.

Ha már meg se kérdezte, hogy ráérsz-e, volna-e kedved... miért is mennél festeni? Pláne ebben a melegben, amit csak a vízben lehet kibírni.

2010. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ah az utolsó válaszoló írta...
2010. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbival értek egyet! A férjed meg legközelebb beszélje meg veled időben:P Jó kis lecke lesz neki...
2010. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én is a nyaralást választanám. Gondolom nem sűrűn kapcsolódhattok ki, főleg barátokkal. Viszont az is igaz, hogy ahogyan ő sem értesített téged a festésről, úgy te sem szóltál hogy mi a terved. Szerintem a nyaralásra beszéld rá, anyósoddal meg szépen meg tudod beszélni, hogy bocsi, de eltoljuk a festést? Vagy nem tudom a férjed mennyire hajlandó a kompromisszumokra.
2010. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Vigyél el engem nyaralni a Balcsira! :))))

2010. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Te mondtad hogy nyaralást tervezel?Gondolom ő sem ígérte volna meg a festést,ha tudja hogy már programja van.
2010. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
akár említette neki, akár nem, az ilyen hétvégés melót meg szokás beszélni egymás közt:/ nem elég, hogy dolgozol heti öt napot, még festegessél is a hétvégén?
2010. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló van.Kisfiam ovijával mehetnénk a balcsira de a hétvégén mennünk kell a házunkat csinálni mert már be szeretnénk költözni.persze ez más.Nekem is szarul esett kicsit de mérlegeltem mi a fontosabb.Megyünk a házhoz:P:P
2010. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
engem is elvihatnel. :))))
2010. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!