Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van valami jó ötletetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jó ötletetek balatoni esküvőhöz?

Figyelt kérdés
Fonyódon szeretnénk megesküdni nyáron. Hogyan tudnám kihasználni a hely adta lehetőségeket kreatívan? A hajón tartott polgári nemigazán tetszik. Lagzi helyszín sincs még biztos.
2010. márc. 26. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Csak a fehér hattyúkhoz ne menjetek közel!!Írigyek a szép fehér esküvői ruhára!!:))

Kicsit kevésnek érzem az infót ....már megbocsáss...!:)

Ha ennyire ragaszkodsz a BALATONHOZ ...lehet csináltatnék olyan alakú tortát is...pl:)

2010. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kössz a hattyús tippet! Egyébként sem csípem őket...:)

Nem is akartam konkrét lenni. Bármi szóba jöhet, ha tetszik. A párom ötlete például a vizibiciklis igen kimondás és az esküvői bikini volt... Ezeket még megfontolom...

2010. márc. 26. 22:24
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
keressetek olyan helyszínt (étterem) ahol van vízparti terasz vagy kerthelyiség.
2010. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
91%

hát a tóparti esti esküvőnél nincs romantikusabb...

főleg ha mezítláb vagytok és csk egy kis tűz ad fényt.

soksok rózsa a földön

2010. márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem adnék egy balatoni esküvőért... nézzétek ki a dátumot, majd hogy mikor nyugszik a nap és akkorra időzítsétek a szertartást. Giccses, na és?? Gyönyörű lesz... mondjuk én szeptember közepét választanám, hogy kevés turista bámuljon. A hajókázást én nem hagynám ki!! Mondjuk a menyasszony azon érkezne a szomszéd kikötőből...attól függ milyen a vendégsereg, hajnalban fürdés (a részegekre vigyázni!) éjfélkor kis házi készítésű tutajt vízre bocsátani, rajta égő gyertyák vagy mécsesek. Tetszenek???
2010. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az időpont és a templom már megvan. Aug. 20. utáni időpontot választottunk, pont a turisták miatt. Nagyon tetszik a naplementés és a tutajos ötlet, köszi szépen! Ja, és a mezítlábaskodás is! Kössz mindenkinek, de szívesen fogadok még...
2010. márc. 27. 22:43
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Lehetne az öreg présházban az éjféli szerenád és kínálás, utána elsétálni a parthoz énekelve-csókolózva -hjaj :) letenni a kis tutajt a gyertyákkal és nézni ahogy tova ring. Gyönyörű a fonyódi kikötő, a végéről kellene letenni a tutajt, hogy biztos ne akadjon fönn a parton.
2010. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Az első vagyok:))Beugrott ahogy olvastam a többi egy javaslat!!Teraszos,naplementés ez nagyon szép lenne és kicsit feldobni egy olyannal,hogy amikor az esküvő után mint"friss" házaspár,a teraszra kilépve olyan "jelképként" egy-egy szép hófehér galambot szabadon enged a következő sorok kiséretében:


EGY SZÍV: fél szárny!!MOST MÁR REPÜLHETTEK!!!!

Vagy akár ezt az idézetet ráíratni valamire és kiakasztani vagy extrém ötletként a levegőben egy repülővel felvitetni!!:D

2010. márc. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*bocs a helyesírásért...sietek:))Nekem meg házassági évfordulm van:)
2010. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi. És gratula! Hányadik?
2010. márc. 28. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!