Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van valami jó ötletetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jó ötletetek balatoni esküvőhöz?

Figyelt kérdés
Fonyódon szeretnénk megesküdni nyáron. Hogyan tudnám kihasználni a hely adta lehetőségeket kreatívan? A hajón tartott polgári nemigazán tetszik. Lagzi helyszín sincs még biztos.
2010. márc. 26. 21:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A 17:-D,és van három gyermekünk!!A párom külföldön van,éjjel 11-kor hívott fel :)de Húsvétra jön haza!!Kitaláltam egy olyan ajándékot,hogy a bögrére a gyerekek képét ,meg tőlem egy szép ídézetet rányomtattam. azért rohantam tegnap el,hoyg elhzzam a boltból!!NAGYON JÓ LETT!!:)
2010. márc. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
*hogy elhozzam!!:)sajna ....most is rohanok!!:))
2010. márc. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a tutajos válaszoló :) kérlek, emeled ki a kérdésed. Meg vagyok zavarodva a balatoni nyári hangulatért!!!
2010. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Küldetés teljesítve.;) Ilyen még nem volt, azért izgultam, nehogy valaki írjon 24 órán keresztül.

Mostmár várom az újabb ötleteket! Konkrét helyszínt is, ha tudtok! Egyébként szabadstrandon lehet felállítani sátrat szerintetek?

2010. ápr. 1. 09:28
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

vízen úsztassatok sok sok színes lufit :)

kössetek az aljára vmi könnyű dolgot,de ne merüljön el,meg azért ne is szálljon fel :D



17/L

2010. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, olvasod-e még. Ha igen: hogy sikerült az esküvő? :)Miket csináltatok?
2012. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!