Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szobafestés vagy balatoni...

Szobafestés vagy balatoni nyaralás a hétvégén?

Figyelt kérdés
Férjem a tudtom nélkül beígérte a szüleinek, hogy hétvégén szobát festünk náluk. Én kész tényként értesültem a dologról anyósomtól. Én a hétvégére balatoni nyaralást terveztem barátokkal. Szerintetek mi a jó megoldás?
2010. júl. 13. 14:52
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Én még nem mondtam neki, hogy ez a tervem, még a heverokkal sem volt lefixálva. Csak magamban gondoltam ki.

Azt gondolom, megkérdezem tőle, hogy nem halasztható-e a dolog és ha nem, akkor megyek a Balcsira, ő meg fessen :S

2010. júl. 13. 15:10
 12/23 A kérdező kommentje:

15:09 Az más, mikor a saját házadat festegeted, a sajátomat (ha lenne) én is szívesen szépítgetném :S


Mindjárt összejön itt egy kisebb nyaralócsoport úgy látom :)

2010. júl. 13. 15:11
 13/23 anonim ***** válasza:
tudom hogy másabb:Dcsak én is akartam volna menni inkább balcsira mér olyan rég nem voltam.Mindig van ami fontosabb:(
2010. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

ok megyek veletek én is.

Figyelj kérdező, nehéz ügy mert most egy különösen meleg hétvége jön.

Nem a kánikula kellős közepére kellett volna megbeszélni a festést. De valószínű anyóspajtásék meg már szépen előkészültek. Úgyhogy te menj a Balatonra a férjed meg festeni és te max. utána mész. Vagya a jövőhéten is elmentek és felajánlod a segítségedet a visszapakolásban.

2010. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem értem ti hol éltek.Egyik sem beszélte meg a másikkal,csak a férj éppen gyorsabb volt.Akkor miért kell csodálkozni?!Talán gondolatolvasónak kéne lennie???
2010. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
és a férjedet miért nem akarod magaddal vinni?????
2010. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Magammal akarom vinni, csak ismerem és tudom, hogy neki az anyjának adott szava többet ér annál, minthogy felcserélje a festést egy balatoni hétvégére. Anyósék ilyen "rugalmasak".

Mondom, hogy nem fixáltam le a balatoni nyaralást, nem is szándékoztam megbeszélni senkivel, mielőtt a férjemmel nem beszélem meg. Csak ilyenformán megelőzött.

2010. júl. 13. 15:28
 18/23 anonim ***** válasza:
akkor először beszélj az anyóssal:P utána meg a pároddal, h az anyós beleegyezett.:P annyira csak nem lehet ultrasürgős az a festés...
2010. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nehogy elmenj a párod nélkül! Mérlegelni kell, mi a fontosabb. Nyilván te nem fogsz festegetni, de egy család vagytok, és szerintem nem lenne szerencsés elmenni nélküle, az ilyen dolgok nem szoktak jóhoz vezetni, ráadásul biztosan hiányozna is neked, akkor meg minek hagynád itthon???

Arról nem is beszélve, hogy mivel nem tudott a tervedről, nem várhatod el tőle, hogy visszamondja az egészet, hivatkozva a te utólag kitalált ötletedre. Fordított esetben, ha a te szüleidről lenne szó, gondolom te sem szorítanád őket háttérbe, a párod szórakozási igénye miatt...

2010. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
ez szivességi meló, nem vendégség és nyár van! még ha semmi se volt beszervezve, akkor is meg kellett vna beszélnie a férjének vele, hogy drágám, ráérnél a hétvégén is melózni a szüleimnél?:P
2010. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!