Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szobafestés vagy balatoni...

Szobafestés vagy balatoni nyaralás a hétvégén?

Figyelt kérdés
Férjem a tudtom nélkül beígérte a szüleinek, hogy hétvégén szobát festünk náluk. Én kész tényként értesültem a dologról anyósomtól. Én a hétvégére balatoni nyaralást terveztem barátokkal. Szerintetek mi a jó megoldás?
2010. júl. 13. 14:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hétvégére megjön a hidegfront esővel, úgyhogy nem kell balatoni nyaraláson gondolkodni, de nem is ez itt a fő gond,hanem a kommunikációs defeket. Te sem szóltál ő sem szólt, egyikőtök sem sértődhet meg. Anyósodék gondolom már kezdtek kipakolni, nem hiszem hogy dijazák most a visszacuccolást.Ebből tanultok, legközelebb majd megbeszélitek az ilyen kaliberű dolgokat.
2010. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

"Te sem szóltál ő sem szólt"


DE ÉN NEM SZERVEZTEM MEG SEMMIT!! Én csak magamban gondoltam még ki a nyaralást, szólás után szerveztem volna csak.

2010. júl. 13. 18:23
 23/23 anonim ***** válasza:
Menjetek állatkertbe:-)))Ugrik mind2tök programja!
2010. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!