Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ennyire kivitelezhetetlen...

Ez ennyire kivitelezhetetlen ennyi pénzből? Vagy simán kijön belőle egy jó nyaralás?

Figyelt kérdés

Barátommal két és fél napra mennénk nyaralni a hónap végén. Apámék fizetik a szállás költséget, mert ők majd váltanak minket, ők 4napra mennek le.

Mi barátommal megyünk ugy hogy: 28-án megyünk és 30án jövünk. Balaton a cél.

Fejenként kb 20.000 .-ot vinnénk költöpénznek erre az időre.

Szóval kb napi 6ezret szánunk kajára. Apám szerint az nem elég. Én nem hinném hogy két és fél napra nem elég ennyi pénz.


2010. jún. 20. 17:14
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

és a barátomat is egyre gyakrabban cseszegeti, hogy mennyire csóró hogy kb 20ezerből akar elmenni ennyi napra nyaralni. Nekem ez nagyon rosszul esik. Szerintem semmi köze hozzá. Meg milyen ciki hogy 20évesen a szüleivel él és még tanul és nem melózik és egy vesztes.

Eddig nem voltam ideges a nyaralás miatt, most apám jól felhuzott...

2010. jún. 20. 17:16
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem kényelmesen kijöttök ennyi pénzből. Apád ha kevesli, pótolja ki zsebből a szerinte hiányzó összeggel. Nektek kell beosztani, a ti gondotok és döntésetek, hol esztek-isztok.
2010. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
nézd, mondjuk én itthon főzök, nem nyaraláskor étteremben eszek, de 20 ezer ft két főre a kajapénzem / hó...még nem haltunk éhen....
2010. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
na a vége lemaradt...szóval még ha étteremben is esztek 20e Ft/fő két és fél napra rengeteg pénz ;)
2010. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
40 ezer kajára meg költőpénznek 2 napra? bőven elég
2010. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

énis ezt mondom, szerintem bőven elég. Nemértem miért kell lenézni a barátomat, nekem ez rosszul esik.

Mert hogy folyton azt fújja apám, hogy :"Ha nincs pénze és csak gyűjtöget, akkor nemkell nyaralni menni..."

2010. jún. 20. 17:22
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem szarvasgombát akartok enni reggelire, ebédre, és vacsorára, akkor bőven elég ennyi pénz.
2010. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha a szüleitek fizetik a szállást, ez elég kell hogy legyen. Meg különben is, fürcsiztek kb. a nap felében. Ha tudtok gondoskodni magatokról még jobb. Mármint ha főzni is akartok. Mert akkor hűtőtáskába le husi, tészták, kenyér...aztán ennyivel is beljebb vagytok.
2010. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
SOK EMBERNEK FÉLHONAPI KAJAPÉNZE
2010. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Hát még ha nem is főzünk akkor is bőven elég. Kb lejön max 5000.- fejenként a vonatra oda-vissza.

De akkoris marad pénz.

Meg váltig mondják anyámék, hogy a reggelire nem elég egy ezres:O Miért ne lenne elég???

2010. jún. 20. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!