Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondanád el a lányaidnak...

Hogy mondanád el a lányaidnak hogy meleg vagy?

Figyelt kérdés

Egy éve rájöttem hogy a feleségem már nem vonz semmilyen értelemben. Nehéz leírni és bevallani is... Meleg vagyok. Az interneten megismertem egy velem egykorú férfit, akire több időt szenteltem mint a feleségemre. Jobban, felszabadultabban éreztem "vele" magam. Talàlkozgattunk is, mikor a feleségem rájött. Most válunk. Sajnálom őt és teljesen megértem hogy a világ legnagyobb idóta barmának tart.


A barátommal közben komolyabbra fordult a kapcsolatunk. Össze szeretnénk költözni.


Egyetlen gond, hogy van egy 16 és egy 10 éves lányom. Velük szoros kapcsolatom volt de a válás miatt eltávolodtunk egymástól. Idiótán viselkedtem velük. Sokszor velük ordibáltam stb. Mostmár jobb, de nem olyan mint régen. Ők nem tudják az igazi válóokot, csak hogy anyu és apu már nem jön ki egymással.


Félek, hogy elítélnek, vagy nem reagálnak jól. Főleg a nagyobbik. Hogy vezessem fel nekik?



2018. jún. 25. 21:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

Ha apam mondana ilyet hogy a pasikat szereti egy vilag omlana ossze bennem szerintem mint gyerekbe, mert akkor az egesz addigi eletemet hazugsagnak elnem meg minden teren. Folosleges meg ezt a sokkot is rajuk tenni csak azert hogy konnyits a lelkiismereteden, elegge nagy maga a valas. Szerinted egy 10 eves gyerek ebbol mennyit fog leszurni/ertekelni/ erteni? Ez nem egy olyan “sima” ugy mint apu lelepett egy masik novel. Ne keverd ossze meg jobba a lelkuket. Mert ha elmondanad szerintem egyik se allna veled szoba.


Nalunk sajnos ritkan hallottam anyamekat szexelni. Hat a hideg is kirazott, es ez undorito nekem, ha belegondolok mit csinalnak. Persze egy ferfi es no akik szexelnek ugy tudom de mikor konkretan hallja is az mar nekem sok. De nekem ok a szuleim es nem is akartam volna soha ilyet tudni meg hallani. Az ember a szuleivel kapcsolatban nem godnolkodik hogyan es kivel es mikor hanyszor szexelnek, nem akarok tudni a szexualis eletukrol. Az egy gyereknek ki is maradhatna a kepbol.



Kesobb ha mar nagyobbak, es olyan a viszony es ok is olyan tipusok akkor el lehet mondani. De ha nem akkor szerintem nem. Eleve nem is rajuk tartozik a szexualis eleted.


Amit tudsz tenni hogy hallgatsz errol inkabb egyenlore/ orokre es probalsz a leheto legjobb apjuk lenni tavol levo apukakent.

2018. jún. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos hogy egy kamasz és egy 10éves kislány elég érett arra hogy feldolgozza azt, hogy az apjuk meleg. Ha visszakérdez a kislányod hogy "az mi?" akkor mit mondasz??
2018. jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%

szerintem, meg nem vagy meleg...

egyszerűen a feleségedet, már nem szeretted(kihunyt a láng), de egy másik személlyel jobban érezted magad, és azt hiszed ez szerelem. Tudom velem is volt már ilyen csak lánnyal, jól éreztem vele magam és szerelmes voltam belé hisz mellette magam lehettem, mellette más milyen volt az élet könnyedebb,kevesebb problémával stb., most mégis boldog vagyok és van lassan 20 éve van egy férjem is.

Undorító amit tettél, mert ahelyett, hogy megpróbáltad volna megbeszélni ezt a nejeddel, másnál kerestél vígaszt és igazából neked mindegy ki az csak más legyen. Az az undorító, hogy előbb kellett volna beszélgetni, aztán válni ha nem megy és utána érdeklődni mások iránt, te meg előveszed a meleg kártyát, mert ezzel akarod igazolni azt, hogy te vagy a szegény.

Végül sem egy 16 sem egy 10(ő pláne)éves lány nem értené még meg. Én várnék míg a nagyobbik 20 lesz és a kisebbik 18 addig meg elódáznám a dolgot.

2018. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem tudod másként felvezetni. "gyerekek, bemutatom az új élettársamat, Bencét". Ha vevők rá, meg visszatornáztátok már arra a szintre a kapcsolatotokat, akkor csináljatok lelkizős-elvonulós kirándulást, meséld el nyugodtan, hogy hogy élted meg a történetet, hogy mekkora f szkalap voltál, hogy megcsaltad az anyjukat, de szeretnél egyszer megbocsátást nyerni, és szeretnél egy új kapcsolatot.

Esetleg várd ki a válás végét, (én úgy vettem ki hogy még folyamatban van), hagyj nekik időt hogy feldolgozzák hogy apa-anya küln van, egyszerre nem biztos h rájuk kell borítani két ekkora változást is, elég nekik hogy külön éltek, nem kell egy új társat is feldolgozni a szülő oldalán.

Amúgy pont úgy beszélj az új kapcsolatodról, mintha nő lenne. Meleg vagy, kész, itt az új párod. Heteró apukák is elválnak, ők is bemutatják idővel az új párjukat a gyereknek. Ja, és elsőre a legtöbb kölyök ellenzi az új kapcsolatot, bármilyen nemű is legyen az új szerelem.

Amúgy 10-16 évig felesben a te neveléseid voltak, ha sikerült úgy intézni, hogy elítéljenek valakit a szexualitása miatt, akkor megszívtad, de magadnak köszönheted.

2018. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!