Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondanád el a lányaidnak...

Hogy mondanád el a lányaidnak hogy meleg vagy?

Figyelt kérdés

Egy éve rájöttem hogy a feleségem már nem vonz semmilyen értelemben. Nehéz leírni és bevallani is... Meleg vagyok. Az interneten megismertem egy velem egykorú férfit, akire több időt szenteltem mint a feleségemre. Jobban, felszabadultabban éreztem "vele" magam. Talàlkozgattunk is, mikor a feleségem rájött. Most válunk. Sajnálom őt és teljesen megértem hogy a világ legnagyobb idóta barmának tart.


A barátommal közben komolyabbra fordult a kapcsolatunk. Össze szeretnénk költözni.


Egyetlen gond, hogy van egy 16 és egy 10 éves lányom. Velük szoros kapcsolatom volt de a válás miatt eltávolodtunk egymástól. Idiótán viselkedtem velük. Sokszor velük ordibáltam stb. Mostmár jobb, de nem olyan mint régen. Ők nem tudják az igazi válóokot, csak hogy anyu és apu már nem jön ki egymással.


Félek, hogy elítélnek, vagy nem reagálnak jól. Főleg a nagyobbik. Hogy vezessem fel nekik?



2018. jún. 25. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Próbáld meg nekik elmagyarázni, hogy mit érzel, legyél őszinte velük. Az anyjukkal próbálj meg jóban maradni, hogy ne azt lássák, hogy az apjuk egy elmebajos, aki elhagyta őket valaki másért, aki jobb náluk. Ha próbálod tartani a kapcsolatot velük, hétvégente csináltok közös programokat, akkor nem távolodtok majd el (még jobban). A barátodat akkor mutasd be nekik, ha készen állnak rá (és ő is).

Próbálnék jó tanácsot adni, de sajnos annyi mindentől függ egy válás, a békülés (házastárssal/gyerekekkel), gyerkekkel való kapcsolattartás... Legyél kitartó, lehet, hogy a lányaid most egy időre neheztelnek majd rád, de ha látják, hogy te törődni szeretnél velük, akkor egy idő után majd nyitni fognak.

Viszont sok jóra ne várj az internet népétől, nem lepődnék meg, ha a kommentekben szétszednének :D (sajnos ez van nálunk)

2018. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
"na tippeljetek, kiknek búza az apja"
2018. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Mivel velük is ordibáltál, őszinte leszek: Ha a helyedben volnék, nehezen. Arra meg készülj fel, hogy nem fognak tapsikolni örömükben.
2018. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
A helyedben én kussba maradnék.
2018. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Ez undorító dolog volt tőled... Nem az, hogy meleg vagy, hanem hogy a feleséged és a gyerekeid mellett már találkozgattál valakivel. A legnagyobb probléma ez. Hogy nő vagy férfi az itt nem sokat számít, azért fajult idáig a helyzet mert nem játszottál tiszta lapokkal. Ugyanúgy rosszul fogják fogadni és haragudni fognak rád, mintha egy nővel csaltad volna az anyjukat. És teljesen jogosan.
2018. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.


Igen és nagyon megbántam. Most is bőven bűntudatom van miatta. Örülök hogy lassan vissza sikerült építeni és megint kiegyensúlyozott a kapcsolatunk. Rendszeresen csinálunk programot 3-an is, meg van mikor csak apa-kislánya/nagylánya nap van. Szetencsére hétköznap is sokat tudok velük lenni.


Titkolózni amúgyse szerettem volna de nem akartam hogy egyszerre érje ezőket. De nem mehet így tovább ha összeköltözünk

2018. jún. 25. 21:50
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Egyenlőre legyen csak válás. A gyerekek még túl éretlenek a többihez. Az majd később.
2018. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%

" Ugyan úgy rosszul fogják fogadni mintha nővel csaltad volna meg".

Nem ! Sokall rosszabbul fogadják, viselik, mert ezt nem is értik, nem érthetik.

Lehet örökre lelki betegek lesznek ettől.

2018. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

"Képzeld rájöttem, hogy homoszexuális vagyok."

Ha egyébként nem tudjátok, hogyan kell rendes viszonyt gyakorolni, akkor csak várd meg míg olyan helyzetbe kerülsz, ahol feltétlen érdemes közölni, ha lesz ilyen. Amúgy lényegtelen.

2018. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos a kettesen kifeküdtem a röhögéstől.
2018. jún. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!