Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavarna?

Titeket nem zavarna?

Figyelt kérdés
Páromnak az első házasságából van egy fia aki 22 éves. Ő az anyukájával el. Mi 2 éve költöztünk össze és akkor vált világossá számomra hogy milyen szoros a kötelék a párom és fia között. Ami persze jó. De nekem mégis már sok amit csinál. Amint felébred veszi a telefont és lefekvesig kb félóránként rair vagy a fia rá. Akkor kb 5 szőr telefonon is beszélnek naponta.. Lehetunk éppen kirándulni nekik nem számít.pedig sokat találkozik a gyerekkel heti kb 4-5 alkalommal eljön. Akkor külön is van kettesben programjuk. A paromnak még ez is kevés mondta h szerinte nem foglalkozik eleget vele. Nekem meg már sok amit művelnek. Maradt volna akkor vele már belegondoltam.
2018. máj. 21. 08:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Engem nem zavarna! A gyerek az első mindenképp!
2018. máj. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Egy 22 éves "gyerekkel" egész nap félóránként beszélni az kissé túlzás. Még egy gyerekkel is az lenne, de ez egy felnőtt férfi. Minden rendben van a sráccal amúgy?
2018. máj. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%

Ha nem tudod elfogadni, hagyd ott!

Nem kellene hogy zavarjon! Nem valami más gondról van szó, amit a fiúra vetítesz ki? (Pl. a te szüleid nem voltak közel sem ilyen figyelmesek vagy féltékeny vagy az anyjára vagy ilyesmi)

2018. máj. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha egy kisgyerek lenne, akkor tényleg normális lenne. De egy felnőtt férfi, sőt egy felnőtt nő sem beszél ennyit a szüleivel. Mondom ezt úgy hogy én is elvált szülők gyereke vagyok, és sokat törődött velem apukám, de ezt már én is túlzásnak érzem.
2018. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az én szüleim nem voltak ilyen figyelmesek
2018. máj. 21. 08:31
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Engem nagyon zavarna. Mondom ezt úgy, hogy a partneremnek van egy gyerkőce, nekem is van gyerekem... És van, hogy megkérdezem, mikor hívja már a gyereket, mikor hozza... Szóval én megértelek. :)

Szerintem próbáld megbeszélni finoman, ha nem megy, akkor eréjesebben....aztán ha nem változik, lépni kell.

2018. máj. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem találkoznának heti 4-5 alkalommal, meg akkor is túlzásnak tartanám az allando telefonalgatast. Igy meg főleg. Szerintem a parod igen csak kotodik meg a másik oldalhoz.
2018. máj. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem egy egészséges lelkületű 22 éves gyerek,van már olyan szinten,hogy ne az apján-anyján lógjon ennyire.Apja részéről se normális,nem tudnak leválni egymásról.Az is megfordulna a fejemben,hogy hiányzik neki az exe is,a boldog családi élet,ami anno volt.Nem tudnék ilyen kapcsolatban lenni.
2018. máj. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, hogy miért túloznak el mindent mostanában sokan. Én is utálom az ilyet, és szakítottam is már hasonló okok miatt.

Sajnos az elvált szülők (főleg nők) hajlamosak ilyesmire.

Legjobb magukra hagyni az ilyen embereket.

2018. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is 22 éves a fiam, mi még együtt lakunk, de még én sem hívom ennyit telefonon. Sőt
2018. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!