Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg lányok! Nem unjátok, a...

Főleg lányok! Nem unjátok, a baráti összejöveteleket?

Figyelt kérdés

Itt nem csak fiúk, hanem egyaránt lányok is, vagyis barátnők jönnek.De mindig nálunk van az összeülés!! Sokszor nem is dumálunk semmiről csak ott ülünk..Párom szereti inkább az ilyen összejöveteleket, de néha elnézem őket is h betesznek egy filmet..Akkor meg? Aztán a végén persze a nagy cigi füstfelhők, meg az üres üvegek, mosatlan...

Néha annyira elegem van, hogy már kedvem sincs inkább találkozni senkivel..Van igy még valaki???


2010. jún. 14. 13:42
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Jah én is azt várom, h már mehessünk máshoz is:d

De amúgy csak úgy sunyiba megsúgom, h vannak olyan időszakok, h hiányoznak a lakásból:)))) De olyankor nem szólól a páromnak...el is ájulna, ha ezt mondanám..

2010. jún. 14. 13:59
 22/25 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket. Minden hétvégén másnál van hogy péntek és szombat este is. Van hogy társasozunk vagy meccset nézünk dumálgatunk mindig elvagyunk nem csak ülünk szóval ez igy jó. Jobb idő bejön akkor bográcsozunk nyársalunk medencézünk szóval van program. Amikor meg nincs összeülés akkor megyünk valami közös programra.
2010. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Jah , hát ha csak csajokul ülünk össze, azok mindig szuperek, mivel mi is társasozunk rengeteget!! Azok jók, csak a fiúkat nagyon nem tudjuk rávenni ilyesmire..
2010. jún. 14. 14:01
 24/25 anonim ***** válasza:

:)) A 38 éves hozzászóló vagyok. Akkor sztem Te szereted ezeket, "csupán" télleg az a baj, hogy mindig nálatok vagytok... :( Én is azért szeretek másokhoz menni, mert akkor ha már nagyon unom (ami azért ritka) akkor fogom magunkat és hazajövünk. :)


De olyan is volt,hogy nálunk voltunk épp, Mr. Beant néztünk és jó nagyokat nevetgéltünk, (gyerkőcök közben kint játszottak, de rájuk láttunk), és nekem iszonyatosan fájt a fejem. Mondtam nekik, hogy bocsi, de lefekszem, mert fáj a fejem. És elmentem aludni egy órát, nem volt ezzel semmi baj sem. :) De ha történetesen egy szobánk lett volna, nem is tudom mit csináltam volna. Szóval megértelek, abszolúte!

2010. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

összeülni imádok a barátaimmal. haverjaimmal, de inkább kocsmába megyünk.

mivel a lakásom szent, és pláne nem szeretném, ha valaminek lába kelne, ezért csak a legszűkebb kört hívom meg néha. de inkább csak komoly alkalmakkor.


az tényleg elég gáz, ha mindig nálatok tenyésznek a népek, és még csak nem is okkal.

2010. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!