Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg lányok! Nem unjátok, a...

Főleg lányok! Nem unjátok, a baráti összejöveteleket?

Figyelt kérdés

Itt nem csak fiúk, hanem egyaránt lányok is, vagyis barátnők jönnek.De mindig nálunk van az összeülés!! Sokszor nem is dumálunk semmiről csak ott ülünk..Párom szereti inkább az ilyen összejöveteleket, de néha elnézem őket is h betesznek egy filmet..Akkor meg? Aztán a végén persze a nagy cigi füstfelhők, meg az üres üvegek, mosatlan...

Néha annyira elegem van, hogy már kedvem sincs inkább találkozni senkivel..Van igy még valaki???


2010. jún. 14. 13:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Miért mindig nálatok van az összejövetel? Én nem csípem az ilyen egyoldalú dolgokat.

Ráadásul ha kimozdulnátok, kirándulás, mozi, kiállítás, séta, bármi, nem lenne olyan uncsi.

2010. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
És ritkitsatok az összejöveteleken:]
2010. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Igy másképp nagyon jó társaság, tudunk szórakozni nagyokat, meg minden!!! Csak amikor egy szobába összetömörülünk az nem tetszik nekem, és főleg h nálunk!!!!

És csak arra voltam/ vagyok kiváncsi, hogy velem vane a baj h zavar???!!! Vagy más is volt/van igy ezzel.Mert néha már magamtól is szégyelem, hogy mennyire nem szeretem ha jönnek:)))

2010. jún. 14. 13:52
 14/25 A kérdező kommentje:
Mert még csak mi lakunk külön a szülőktől:D
2010. jún. 14. 13:53
 15/25 anonim ***** válasza:
én imádom a baráti összejöveteleket. mondjuk nekem csak fiú barátaim vannak és kicsit fiúsabb beállitottságú vagyok, szóval a fiúkkal jobban elvagyok, a lányokkal már kevésbé. én birom az ilyen összejöveteleket:D el lehet hülyülni meg minden. mi kocsmában szoktunk ellenni meg a faluba kijárkálunk pl buszmegálló,park,iskolaudvar stb. :D nem muszáj mindig nálad szétcsesszék a lakást :P
2010. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
ja és 18/L voltam :P
2010. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem ezeket az összejöveteleket, kb. 20 éves korunk óta "csináljuk", most 38 éves vagyok. Közben gyerekek születtek itt-ott (nálunk is), mostanra már csatlakoznak a gyerekek is ehhez az összejövetelhez.


Lehet, h én azért nem unom, mert mindig másnál vagyunk? Kb. kéthetente összejövünk itt-ott, és egy kis könnyű kaja, bor, beszélgetés, a gyerekek játszanak, szóval jól elvagyunk. Utána mindneki megy haza.

2010. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

nah jóóóóóó.Azért egy kocsmába, meg kint a zabadban teljesen más a szitu..

Szóval engem enm ötletek érdekelnek, hanem csak maga tény h zavaróe vagy sem...

Régebben mi is jártunk kocsmázni és az jó volt, mert amikor akartunk akkor jöttünk haza..Persze arról ne is beszéljünk h mindig az utolsók között voltunk:)))

2010. jún. 14. 13:56
 19/25 anonim ***** válasza:
ja megint 18/L vagyok és nálunk egyszer-kétszer volt ilyen összejövetel. az nekem se jött be amikor piásan ott voltak nálunk xD azóta inkább kimegyek velük minthogy ők jöjjenek hozzám :D
2010. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

pont a hétvégén voltunk a barátnőméknél és van egy barátnőm aki rendszeresen magánszámot nyom, most is lefoglalta a házigazdát, pedig képeket nézegetni mentünk, egy idő múlva én odamentem a barátnőmhöz, h nem nézzük a képeket???....a férjemmel otthon is tudok beszélgetni....sajna egy csomószor én is azt érzem, ha hozzánk jönnek vannak egyesek akiknek szófosásuk van....pl az egyik barátnőm két teljes óráig mesélte a testgyantás élményeit....kicsit kibuktam, h akkor minek jön hozzánk, ha csak magáról képes beszélni (mellesleg a szülinapom volt)

tavaly kicsit megcsömörlöttem, mert minden bulinak az lett a vége, h a legtöbben bepiáltak és mivel én nem iszok takaríthattam az üres üvegeket és a cigit...

a mi társaságunk nagyon vegyes, szóval még azt se mondhatom, h rossz emberekkel barátkozom....de házigazdának lenni megterhelő és nem mindig élvezhető úgy a buli

2010. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!