Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg lányok! Nem unjátok, a...

Főleg lányok! Nem unjátok, a baráti összejöveteleket?

Figyelt kérdés

Itt nem csak fiúk, hanem egyaránt lányok is, vagyis barátnők jönnek.De mindig nálunk van az összeülés!! Sokszor nem is dumálunk semmiről csak ott ülünk..Párom szereti inkább az ilyen összejöveteleket, de néha elnézem őket is h betesznek egy filmet..Akkor meg? Aztán a végén persze a nagy cigi füstfelhők, meg az üres üvegek, mosatlan...

Néha annyira elegem van, hogy már kedvem sincs inkább találkozni senkivel..Van igy még valaki???


2010. jún. 14. 13:42
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
És érzem, h ezzel a zsörtölődésemmel csak magamnak teszek rosszat..
2010. jún. 14. 13:44
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én igen... kissé már unalmas, de nekem is a párom ragaszkodik hozzá... nem tudom ki lehet e ezt nőni, legalább hogy ne hetente többször kelljen... 24 évesek vagyunk.
2010. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Jah és jóó barátnők vagyunk, mielőtt valaki kezdené h akkor nem is vagyunk igazi barátnők meg ilyenek!! Csak amikor a fiúk is jelen vannak akkor nem lelkizünk:)
2010. jún. 14. 13:45
 4/25 A kérdező kommentje:

Mi 24/25 ök...

De megérteném, ha annyira kiszórakozná magét, vagy egy jót beszélgetnének, de NEM, nem ezt látom..

2010. jún. 14. 13:46
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
hát nekem nincsenek barátaim, de nagyon élvezném, ha emberek vennének körül, még ha nem is csinálunk semmi értelmeset, szerintem becsüljétek meg!
2010. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Én nem unom, nálunk egyáltalán nincs, kb pár havonta tudok találkozni pár órára a barátaimmal, tehát nekem jó lenne, ha nem is hetente, de havonta egy dumálós-meghívós összejövetel.

23L

2010. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Ne aggódj...én is utáltam. Az exem szerette mindig, dög unalom volt. nem csináltak semmit, csak ültek...közben meg ment valami a tv-ben. Rohadtul unalmas volt, nekem mondjuk annyiból volt jó, hogy nem nálunk tartottuk, hanem valamelyik kocsmában , vagy barátnál. Így persze csak folyamatosan mondogattam, hogy "Menjünk már....menjünk már" Mondanom sem kell, én voltam a társaságában a "házisárkány" aki miatt menni kell. De ha egyszerüen semmit nem lehetett csinálni. szerencsére ennek a kapcsolatomnak vége, úgyhogy a hétvégéim nagy részét, már nem kell így töltenem.
2010. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

ma 13:46

Sajnállak!! Jóóó tudom, h meg kell becsülni, nem arról van szó, én most csak egy pillanatképről beszélek.

És ha mi is egy hónapban egyszer taliznánk akkor biztosan h én is örülnék, és akkor téma is volna biztosan, de amikor 2-3 naponta, olyan is van, h minden áldott nap an valaki nálunk. Azért ez zavaró szerintem

2010. jún. 14. 13:49
 9/25 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs ilyen,és néha olyan jó lenne..Igaz mi nem is lakunk Magyarországon,de nem bánnám ha állandóan jönnének hozzánk..Egyedül sem jó lenni...
2010. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Mondd meg a párodnak hogy ne nállatok legyen...vagy ha igen segítsenek összepakolni.
2010. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!