Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az apám utál, én...

Mit tegyek? Az apám utál, én is utálom őt.

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, és nem éppen rózsás a kapcsolatom az apámmal.Folyton leszól mindenért, azért, amért már számtalanszor is.még régen elhagytam a fél pár converse cipőmet(ami valszínüleg egyik családtagomnál van), és szinte minden héten elkezd emiatt velem zsörtölődni, és kiabálni(amúgy a cipőt a nagymamámtól kaptam úgyhogy sztem max ő lehetne kiakadva).vettünk nekem egy samsung corby-t (aminek a felét én fizettem ráadásul), anyukámnak szóltam hogy varrjon hozzátokot, le is rajzoltam h milyet, az anyag is meg van hozzá, de azért is lebaszott, hogy miért nincs tokban, és hogy ő nem fog nekem újat venni ha tönkremegy. pár hete már elköltöztem egy pár napra a nagyihoz, de nem volt semmi hatása. írtam neki előtte levelet, mindent megcsináltam mielőtt elmentem, szóval nem hagyta magam után kupit(kiporszívóztam a lakást, szendvicset csináltam neki másnapre stb...). akkor utána egy pár napig ne is csinálta de utána mintha mi sem történt volna. már azt tervezem, hogy összepakolom mindenemet, és végleg elmegyek itthonról. mit csináljak? a beszélgetéssel már próbálkoztam, de nem megyek vele semmire.mit csináljak??? segítsetek!
2010. jún. 13. 21:02
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
de azért még lécci írjatok
2010. jún. 13. 21:30
 22/29 anonim ***** válasza:

Nálunk annyival jobb a helyzet h nem élnek együtt anyuék, sajnos alkalmazkodni kell:( Apámnak két éve könyörgök h változzon, de egyre rosszabb :S

Múltkor kérdeztem tőle h barátom(nevén mondtam) is jöhet-e velünk nyaralni erre megkérdezte tőlem h az meg ki .... pedig be lett neki mutatva!

2010. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Jaj már 14 évesen engem is lehordott , meg kicsiként is hogy nem tudom bekötni a cipőm , meg hogy miért ülve kötöm be , türelmetlen egy apád van, ahogy nekem is. De amint nő az izmod , büszke lesz rád. Legalábbis ez egy ilyen férfi típus. 14 éves vagy , várj még pár évet aztán írd ki ezt a kérdést.
2010. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
75%
Én is utálom az apámat, tudom milyen érzés, amikor a semmiért vagy b@szogatva. Miért nem költözöl végleg a nagymamádhoz? Akkor nem kellene mindig őt hallgatnod.
2010. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Változtatni apukád természetén nem fogsz tudni. Úgy látszik nincs az a jó, amit te a családban el tudsz követni (apud szerint).

Pedig büszke lehet rád a sokoldalúságod miatt, és még szendvicset is készítesz neki. Nem lehetsz egy nagyon rossz ember.

Ne emészd magad a viselkedése miatt. Te érezd magad különbnek és viselkedj is úgy. Ne rágódj miatta, magadnak ártasz. Tudod egyik füleden be a másikon ki.

2010. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
utolsónak:igaz, amúgy már lassan nem is tudom, hogy miért basz le, mert nem is fighyelek oda rá.
2010. jún. 14. 18:20
 27/29 Kata1023 válasza:
szia én egy 13 éves lány vagyok megértelek az én apám is pontosan ijen fojton kiabál morog képes 1 honapal elöti dolgokat felhozni és azért leszidni még ha ici pici dolog is volt aztán akora dolgot csinálni mintha ez lene a világ vége komojan mondom néha azt érzem mintha direkt várná hogy mikór csinálok valamit hogy végre letugyon szidni én is azt gondoltam hogy át jövök a nagymamámra és meg is tetem és most szépen lasan át hozom a ruháimat is a játékaimat is úgy hogy ne vegye észre tudom hogy ez nem a legjobb megoldás de már a nagymamám is egyet ért velem remélem tutam segíteni
2012. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

14/L vagyok ugyan ilyen egy apam van.tegnap azert kezdett velem uvpltani mert elestem... -.-" mindig engem csicskaztat...voltak itt a feltesoim es az egyik pasija ami magaban is ultra gaz h hozta, mindig lehuztak es kaptak csak ugy 80 ezret en meg 500 at is csunya fejjel kapok.Mindig nekem kell csinalni a kv-t de vagy 1000-et ha vendegek jonnek mert kis himsoviniszta @@@@ mar 1 honapja kozoltem vele hogy megyek puzsiparti es ha nem gond vigyen el mert nem pesten lesz erre nem csinaltam neki kavet mert a kutyat tanitottam es kijelenti h garhatom h elvisz engem barhova ugy h kossz.szinte sosincs itthon mert a haverjaival bulizik ha meg itthon van vagy uvoltozik,gekezik,alszik

kitartast :)

2014. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Szerintem álj ki magadért ne csinálj neki jót! Mond meg neki a véleményed! Ne félj a következményektől! Megbeszélések semmire se fogsz menni éreztetni kell vele tettekkel! Hiába az apád nem indok hogy ezeket csinálja egy gyereket szeretni kell!Szerintem ne próbáld neki elmagyarázni ! Álj ki magadért és érezted vele hogy veled ezt nem csinálhatja!Ne félj a következményektől !
2020. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!