Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak, utálom az apám?

Mit csináljak, utálom az apám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egész úgy kezdődött, hogy apám elhagyta az anyukámat, mikor én 3 éves voltam. Zaklatta, eltörte az orrát stb.. 3 céget vezet és mások pénzén él ugy hogy ellopja tőlük, aljasabbnál aljasabb trükkökkel! A gondom vele az, hogyha valami nem tetszik neki azt rajtam vezeti le, hogy kiabál velem és ilyesmi, de ha nem azt csinálom amit kér azért is k...a ideges. Nem enged el sehová , úgy érzem magam mint egy csapdában. Lehet, hogy életem legnagyobb hibáját is elkövettem, hogy hozzá költöztem. Ő mindent elér , amit akar . Amikor kisebb voltam , akkor nagyon kihasznált, most is, de már annyira nem tud , mert 15 éves vagyok. Az embert egy eszközként kezeli, mint valami csicskást és azt mondja magában, hogy ő az úr ti meg az alattvalóim. Egyszerűen GYŰLÖLÖM, amint 18 éves leszek, minél távolabb elköltözök tőle! Nem enged nekem mozgásteret, elvárja azt , amit ő akar, ne csináld azt , mert hülye vagy hozzá, káromkodik stbb. És mivel én átéltem egy smást, fiú létemre még most is el tudom sírni magam. Adja az ártatlant, mint a ma született bárány. Lécci segítsetek, mert nem bírom már, kikészít!! Köszönöm
2011. aug. 21. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért költöztél hozzá ? Anyukáddal mi a helyzet ?
2011. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs lehetőséged visszaköltözni anyukádhoz? Mert az egyetlen megoldást a költözésben látom, ennyi idősen meg nem igazán van más lehetőség...
2011. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kisspapi válasza:

Édesapád szerintem azért viszonyul így hozzád, mert emlékezteted egy tönkrement kapcsolatára - magyarán egy kudarcra, amit ő, ugye, mint vezéregyéniség nem engedhet meg magának. De - nem te vagy a hibás.

Ne próbálj neki hízelegni, mert nem válik be. Azt hiszem ő még mindig nem tud veled mit kezdeni. Légy önmagad. Ő biztos azt szeretné ha keményfickó lennél, de nem feltétlenül ez a helyes. Ez csak az ő elvárása. Egy ember sem egyforma a világon, így a fiú sem ugyanaz mint az apja.

Ami ily embereknél be szokott válni az az, hogy tudatod vele (nem feltétlenül szavakban), hogy nem vagy olyan mint ő, nem is leszel, de mikor senki sem áll majd mellette, te ott leszel, és ha kell segítessz neki. Ettől el szoktak gondolkodni. Mert nem bíznak senkiben sem egyébként.

p.s.: édesanyád biztosan ismerte mikor visszaköltöztél édesapádhoz. Tudta milyen. Ha ezt megengedte, szerintem maradj édesapádnál és élj úgy, hogy én akkor is megmutatom, hogy ha nem szerettek is - mégis miről maradtok le.

2011. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségekeket!
2011. aug. 23. 09:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Miután az előzőé bevált, szépen mutasd meg neki ezt a kérdést
2011. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!