Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az apám utál, én...

Mit tegyek? Az apám utál, én is utálom őt.

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, és nem éppen rózsás a kapcsolatom az apámmal.Folyton leszól mindenért, azért, amért már számtalanszor is.még régen elhagytam a fél pár converse cipőmet(ami valszínüleg egyik családtagomnál van), és szinte minden héten elkezd emiatt velem zsörtölődni, és kiabálni(amúgy a cipőt a nagymamámtól kaptam úgyhogy sztem max ő lehetne kiakadva).vettünk nekem egy samsung corby-t (aminek a felét én fizettem ráadásul), anyukámnak szóltam hogy varrjon hozzátokot, le is rajzoltam h milyet, az anyag is meg van hozzá, de azért is lebaszott, hogy miért nincs tokban, és hogy ő nem fog nekem újat venni ha tönkremegy. pár hete már elköltöztem egy pár napra a nagyihoz, de nem volt semmi hatása. írtam neki előtte levelet, mindent megcsináltam mielőtt elmentem, szóval nem hagyta magam után kupit(kiporszívóztam a lakást, szendvicset csináltam neki másnapre stb...). akkor utána egy pár napig ne is csinálta de utána mintha mi sem történt volna. már azt tervezem, hogy összepakolom mindenemet, és végleg elmegyek itthonról. mit csináljak? a beszélgetéssel már próbálkoztam, de nem megyek vele semmire.mit csináljak??? segítsetek!
2010. jún. 13. 21:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
14%
szeresd meg.
2010. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
hát ez nem egy kielégítő válasz
2010. jún. 13. 21:05
 3/29 anonim ***** válasza:
76%

na jó bocsi. első vagyok.


hát szerintem üljetek le és beszéljétek meg mond el neki mit érzel és hogy ez milyen rosszul esik neked

2010. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
már nem tudom szeretni. egyszerűen nem megy. utálom ha rá gondolok elmegy a hangulatom, és gyűlöletet érzek
2010. jún. 13. 21:07
 5/29 A kérdező kommentje:
már próbáltam, de szarik a fejemre, mintha mi sem történt volna
2010. jún. 13. 21:08
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

akkor szervezzetek valami közös programot amin eggyütlehettekk és többet legyeteke együtt.


beszélgess többet vele.

2010. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
állandóan felkapja a vizet és lebasz a semmiért azt mondja h sosem volt rám büszke és semmirekellő vagyok. pedig jó tanuló vagyok, és játszok hangszeren, ami elég jól megy, szóval nem tudom hogy miért nem lehet rám büszke
2010. jún. 13. 21:11
 8/29 anonim ***** válasza:

van testvéred??

akikhez esetleg közelebb áll?

2010. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
én is így vagyok mint te... csak én 17/L vagyok. apámmal vagyunk rosszba. Folyton b.szogat mindenért és túl komolyan veszi a 'nevelést'... nincs más megoldás, mint vita nélkül megbeszélni, felnőtt módjára! a problémákat... tudom, hogy talán 14évesen annyira nem könnyű felnőtt módjára beszélgetni, elhiheted, néha 17 évesen sem:) apámmal meg főleg nem, mert előhoz mindig valami régi sérelmet, ami pedig a jó vita elsőszámú gyilkosa. Erre figyeljetek oda, hogy régi sebeket ne piszkáljatok. Ha ő csinálja, engedd el a füled mellett, te meg ne csináld. Én már azzal nyugtatom magam, hogy talán pár év és kiszabadulok innen... KITARTÁS :)
2010. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
persz van az anyukám, és a húgom(3éves)
2010. jún. 13. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!