Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az apám, Mit csináljak?

Utálom az apám, Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszerüen már nem bírok vele egy lakásban élni!

Utálom!

Néha úgy csinálunk mintha nem is ismernénk egymást!

Anyukámnak néha mondom hogy utálom,de azt mondta hogy nem tud mit csinálni!

Én mit csinálhatnék?


2009. máj. 31. 21:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Hány éves vagy ? És miért utálod az Apád?Mit csinálhatnálNe utálj senkit!
2009. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
DETTÓ!!!
2009. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 dellfil ***** válasza:
93%

Van rá okod? Ver, terrorizál, lelkileg rádnehezedik, minden gondolatodról tudni akar, minden dolgodba, gondolatodba bele akar avatkozni?

Mert, ha nem, vagyis a fentiek egyike sem áll fenn, akkor nincs miért utálkoznod. Viszont, ha csak l'art pour l'art utálod, jobb lenne egy kemény önvizsgálatot tartanod, mert a baj forrása benned lehet.

Különben a gyűlölet azt mérgezi legjobban, akinél van.Legyél kicsit önző, szeresd magadat annyira, hogy nem mérgezed tovább a lelked holmi utálattal.

2009. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

13/L


És azért utálom mert:sokszor elmond minden k*rvának!


Csak arra vagyok jó neki hogy mosogassak,takarítsak!


Nem enged sehova,mindig azt mondja hogy megint mennék b*szni meg ilyeneket!


Egyszer nem hallotam tőle azt a szót "Szeretlek"

De azt elvárná hogy én mondjam neki!

2009. máj. 31. 22:08
 5/21 anonim válasza:
65%

lehet ha egyszer mégis mondanád neki hogy-szeretlek-,megtörne a szive


és lehet hogy ö is másképp beszélne veled.(tudod,aki nem kapott szeretetet az nem is tud adni sajnos,de talán még van esély)

2009. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem a problémádat, az én apám is semmibe vett, tudom, ez téged nem vigasztal. Én 25 éves vagyok, 7 éve nem élek vele, de szerintem már örökre utálni fogom.


Próbáld meg anyudat rávenni a válásra, az talán segítene. Az én anyám sajnos nem vált el, úgyhogy 18 éves koromig szenvedtem, de utána rögtön elköltöztem. :(

2009. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Hat anyukad?

Nagyszulokhoz eltudnal koltozkodni? Nagyon jo lenne, ha naluk vegre nyugalomra talalnal.

Kozepiskolaba eltudnal menni mas varosba es kollegiuba lakni?

2009. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Az én apám lenézi a nőket, tehát engem is és anyut is. Ha a tied is ilyen, akkor javíthatatlan. Próbáld semlegesíteni magadban az érzést, és legalább odáig eljutni, hogy úgy tekints rá, mint egy idegenre, akiről nem tudsz semmit. Nehéz, de magad miatt muszáj. És végezd a dolgod, ami segít előre, tanulj, mert a tudást nem tudják elvenni tőled, és segít kilépni majd, ha nagyobb leszel, amint tudsz, menj el diákmunkára, és találj egy olyan kimozdulós (!) hobbit, ami társasági, és nem kell otthon ülnöd, hanem rendszeres elfoglaltsággal jár. Nekem ez pl. az éneklés, és a próbák mellett vannak fellépések is, és persze sikerek. Rengeteget segít.
2009. máj. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

sokat segítenek!

2009. jún. 1. 17:10
 10/21 anonim válasza:
100%
Én is mindennél jobban gyűlölöm az apámat!! Emberileg egy nagy nulla, senkinek nem kívánok ilyen "apát", ha lehet egy ilyen eltorzult lelkű senkit apának nevezni. Nem bánnám, ha soha többet nem kellene látnom, de ez valószínűleg még nem lehetséges.
2010. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!