Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az apám, Mit csináljak?

Utálom az apám, Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszerüen már nem bírok vele egy lakásban élni!

Utálom!

Néha úgy csinálunk mintha nem is ismernénk egymást!

Anyukámnak néha mondom hogy utálom,de azt mondta hogy nem tud mit csinálni!

Én mit csinálhatnék?


2009. máj. 31. 21:12
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
én is utálom apám!
2010. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Szia!


Az én apám semmibe sem vesz,ez az öcsémre is vonatkozik.Nagyon sokszor megvert engem is,a tesómat most is megveri,engem meg ijezget..nem csinált nekem egy szendvicsnél többet..Volt nője,most is van,de tagadja.Úgy hazudik mintha könyvből olvasná,és readásuul lop is az anyukámtól,a nagymamámtól..Szóval nem vagy egyedül,ismerős a helyzet..minket is elhordott már fogyatékosnak,hülyegyereknek..de h ku*vának mondott az apád...leközelebb vágd pofon...mert megérdemli.És tényleg kérheted anyukád,hogy váljanak el.

:)

2011. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
4%
Elösször is mit csinálj? Szilvásbuktát mert azt szeretem...komolyra fordítva a szót; esetleg viselkedj úgy mint más normális tizen évesek akikből persze egyre kevesebb van és ahogy lejött nekem te se abbol a táborból való vagy...szóval ha valamit kérnek a szüleid akkor nyugodtan megcsinálhatnád...azt mondod, hogy nem vagy neki jó másra csak takarításra...hát ő meg eltart tizen x éve. Meg kellene nézni az erőviszonyokat. Nem enged el sehova? Mert hova mennél? Diszkóba? Akkor megértem, hogy miért szólít k*rvának. 13évesen hova kéne, hogy elengedjen? Úgy néz ki, hogy azzal a tudat hasadásos elméddel nem fogod fel, hogy ez a törődés és a szeretet jele, hogy nem enged el mert nem akarja, hogy már ilyen fiatalon r*banc legyél és, hogy történjen veled valami rossz. De úgy látom a többi válaszoló is ugyanabban a korosztályban és értelmi szinten van mint te. Válás? Miért? Mert gyökér a gyerekük? Attol miért kellene elválni? Mondja már meg valaki, hogy ez miért ok a válásra?? Nevetséges. Eszméletlenül fel tudnak idegelni az ilyen tizen éves p*csák akik jó dolgukba nem tudják mit kezdjenek magukkal.
2011. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

hallod te szilvás buktás vagy kivagy az utcsó kommentelő.

HOGY MERED ÍGY LEÍRNI A CSAJT UTÁLJA AZ APJÁT.NA ÉS?NEM TÉGED UTÁL SZÓVAL NEMKÉNE LEÍRNOD MERT UTÁLJA.Én is utálom de sosem mondom anyámnak.Az apám mindig azt hajtogatja miért vagyok ilyen miért nemvagyok olyan,nemszoktam sehova se menni csak suliba de inkább a későbbi busszal megyek haza mert annyira utálom hogy inkább este valamikor megyek haza minthogy délben otthonlegyek és hallgassam a hülyeségeit.A lényeg hogy az uccsó kommentelő egy köcsög.


Csá!!!


(PROBLEM)Trollface

2011. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Ezel én is igy vagyok én fiú vagyok és utálom gyűlölöm :@

Már anyámmal megbeszéltem több mint egsy hónapja h mehetek el egy buliba ma kitalálta h nem mehetek mert méég "kicsi" vagyook :@ legszivesebben agyon ütnéém de mindig ezt csinálója elején megigérvalamit utána mégse. Megigért a multkor is valamit és akkor a végéánkitalálta h mégse

2011. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%

engem apám rendszeresen vert amíg nem lettem magasabb nála. de ne ugy képzeld el hogy egy-két pofon azt kész engem addig rugdosott a földön amíg nem látta hogy alig kapok levegőt.nagyanyám házán élősködik, össze is vesztek már ezért nálunk rendszeresen kihagyjuk nagymamát a karácsonyból meg más ünnepekből és nekem kell fölmennem hozzá hogy megvígasztaljam persze kapok érte lent rendesen.egyszerű lélek vagyok nekem nincsenek kütyüim de ha elromlik a mobilom vagy bármi ami létszügséglet akkor 1 hónapot minimum kell dolgoznom a válalatánál alias 1 hónapig a tűzőnapon vagy esőben füvet nyirok vagy kutyaszart lapátolok reggel 7től este 6ig volt már olyan hogy a szülinapomon is.anyámat terrorban tartja a válás nem opció. nőverem most repül ki a fészekből és csak azzal bizonygat hogy én is kibírok 3-4 évet vele. a szolgaság az már természetes én mosogatok,viszem ki a szemetet helyette sőt néha a hugyfoltos alsógatyáit is nekem kell öszzerakni. ha kiállok az igazamért szétveri vlami kedves tárgyamat és tudom hogy nem viccel mert már egy nintendo,mobil,gép,plüssállat sőt igazi állat is írható a rombolási listájára. rendszeresen le f*szoz,s*ggfejez,gerinctelenez,faggyúz meg mindennek elmond még a barátiam előtt is.nem egyszer tette tönkre a barátságaimat és a lányok egyenesen röhögnek rajtam emiatt.közben pedig akinek kell rohadtul tud nyalizni közben kimondja mindennek otthon.

hogy őszinte legyek irigyellek.

2011. aug. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
11/L DETTÓ! NEMBÍROM! Folyton cikiz, énekel minden sz*rt, nem bírja elviselni ha nem akarom hogy simogasson, ölelgessen nem vagyok 3 éves! Nem bírom! Ja meg néha olyan kö**ög, már bocsánat!
2011. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Dobopapa ***** válasza:

Az én apám is b@lfasz! Gyerekkoromban állandóan beszólogatott, hogy bezzeg ha x és y gyereke lennék..., Ha elmentem vele a munkájában segíteni, minden szarba belekötött! Még az is előfordult, hogy egy szerszámot is hozzám vágott, mert ment a nagy haverjaival piálni!

Ha valamit szerettem, folyton csak azt magyarázta, milyen hülye vagyok és mennyire nulla. Fel vett egy rakás hitelt, most meg engem buzerál, hogy jaj nincs miből kifizetnem, fizessem már ki. Folyton csak keresztbe tesz, fizetésnapom drága fiam vagyok, utána meg takarodj és kuss a nevem! Én már azt várom, hogy takarodjon el az életemből! Nem szeretett, soha sem! Ha megdöglenék, csak annyit kérdezne "Megkapta már a fizetését?" Inkább rúgta volna hasba az anyámat, mikor terhes volt velem!

2012. márc. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

sziasztok. én 19/L leszek.. Nekem is hasonló problémáim vannak.. apukámat gyûlölöm, mondhatni jó pár éve.. ugyanis mindent.megtilt számomra, sehová nem mehetek, mindennek elhord.. akármit mondok annak, mindennek úgy kell lennie ahogy ô mondja.. de erre rá tesz az is, hogy beteg, csak ô ezt nem tudja.. ugyanis betegesen féltékeny, ezzel orvosnal is volt, és alakokat lát, akik azt hiszik h anyukámhoz járnak és megb*sszzák.. stb.. még akkor is ha együtt alszanak.. :/ sôt mindezért engemet okol!! azt mondja nekem hogy csalódott bennem.. Azt mondja hogy én engedem be ôket.. :/ de egy nap felsorol vagy 20 embert hogy aznap ki volt nálunk és ki jött anyukámhoz.. dühkitörései vannak, de akkor kegyetlenül, mert mindent csapkod, ver stb.. nagyapámra is féltékeny aki 75 éves, neki is azt mondja hogy anyukámat megb***ta, mert áll a.f***a. Aztán tesómnak us mondja h miért engedte be ezt meg azt.. közben sehol senki nem jár..

Az egész falu tudja h mj folyik nálunk, ráadásul anyukám nem bírja, kikészül tôle, de szereti ennek ellére.. egyszer kihívtuk az ügyeletet.. (titokban) hogy apukám errôl ne tudjon.. de ô meg aláírt egy papírt náluk h minden rendben, semmi baja, mehetnek el... egyszer anyukám nem türte el ezt tovább akkor elment mamámnál.. akkor ugy volt.h elvitetik.. de történt vmi ami végett ez nem jött össze, és azóta se.

Engemet kikészít lelkileg.. a barátommal.sem akarja h együtt legyek, hogy ne legyen senki, nálunk meg se lássa ôt.. én nem mehetek hozzá.. ha ez így folytatódik én kikészülök, belebolondulok.. mamámnál nem megyek, mert a suliba nem tudnék elmenni onnan.. legszívesebben elköltöznék, de azt mondta nekem hogyha elmerek menni innen akkor a rendôrrel.fog kerestetni, pedig 19 leszek.

minden jogom megvan arra hogy azt tegyek amihez jogom van, de sehová nem mehetek a sulin kívül lassan..

szóval nekem nem a legjobb így.. nen is volt, nem.is lesz.. még 2 évet kell várnom h elmehessek, ugyanis annyi évem van hátra a suliból..

ha elvégzem megyek a barátomhoz..

már az is megfordult a fejemben h fogom a cuccom és elmegyek itthonról..

minden nap vita, lehord, aminek csak lehet.. szép egy apa, meg kell hagyni.. de végül is a betegsége is tehet errôl,.de részben olyan amilyen. :/

de ki kell tartanom vhogyan, akármilyen szenvedés a napjaim..

2012. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
88%
Átérzem én is utálom az apám ! akkor örülünk ha nincs itthon ha meg nem dolgozik és itthon eszi a fene akkor meg minden faxé morog meg döglik egész nap :( már nagyon unalmas ! mit meg nem tennék ha lenne 1 rendes apám ! de amit itt elmeséltem ez semmi hiszen én regényt írhatnék de nincs kedvem !
2012. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!