Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az apám! Mit tegyek?

Utálom az apám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elkötözni nem tudok, mert még nem vagyok abban az életkorban, és vhogy ki kell bírnom :( :'( ...

Ki nem állhatom... a világon őt utálom a legjobban... és ennek oka is van !!! nem csak magamtól utálom !!!!


2010. máj. 29. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
de miért utálod? és mit szól hozzá anyukád? hány éves vagy? lány v. fiú? tesód van? bocs, de így könnyebb tanácsokat adni
2010. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kellene még valamennyi konkrétum,hogy pl. mi miatt utálod...így még nem nagyon tud senki segíteni,h nem tudja az okot. írd le,ha nem is akarod nagyon részletesen, de felvázolva,mi az oka annak,ami miatt utálod.

L16

2010. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
én vagyok az apád
2010. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. válaszoló, igggazi kretén vagy
2010. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is utálom az apámat, mert egy szánalmas, részeges hülye, azt hiszi hogy amit ő csinál, az minden jó, de ugyanilyen dolgokért mást lecsesz...stb., stb...

De mit tehetnék?

2010. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

luke én vagyok az apád!wháháháháh

hogy miért utál?egyszerü a válasz mert leromboltam egész naboot a halálcsilagomal wháháháháháh:Dfiam nem kapod meg szülinapodra ezért hansolo falconjátXDháháháh

2010. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hello. Szal azért utálom mert iszik... nem keveset...


(kérem a debileket, hogy ne írogassanak ilyen fa**ságokat!!!!!!! )

2010. máj. 29. 18:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is utálom őt :)
2011. febr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
(a sajátomat xD)
2011. febr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!