Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az apám utál, én...

Mit tegyek? Az apám utál, én is utálom őt.

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, és nem éppen rózsás a kapcsolatom az apámmal.Folyton leszól mindenért, azért, amért már számtalanszor is.még régen elhagytam a fél pár converse cipőmet(ami valszínüleg egyik családtagomnál van), és szinte minden héten elkezd emiatt velem zsörtölődni, és kiabálni(amúgy a cipőt a nagymamámtól kaptam úgyhogy sztem max ő lehetne kiakadva).vettünk nekem egy samsung corby-t (aminek a felét én fizettem ráadásul), anyukámnak szóltam hogy varrjon hozzátokot, le is rajzoltam h milyet, az anyag is meg van hozzá, de azért is lebaszott, hogy miért nincs tokban, és hogy ő nem fog nekem újat venni ha tönkremegy. pár hete már elköltöztem egy pár napra a nagyihoz, de nem volt semmi hatása. írtam neki előtte levelet, mindent megcsináltam mielőtt elmentem, szóval nem hagyta magam után kupit(kiporszívóztam a lakást, szendvicset csináltam neki másnapre stb...). akkor utána egy pár napig ne is csinálta de utána mintha mi sem történt volna. már azt tervezem, hogy összepakolom mindenemet, és végleg elmegyek itthonról. mit csináljak? a beszélgetéssel már próbálkoztam, de nem megyek vele semmire.mit csináljak??? segítsetek!
2010. jún. 13. 21:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

és te hányéves vagy??

nemed??

és a hugoddal hogyviselkedik??

2010. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

beszélj vele ,mondd meg neki hogy rosszul esik ez neked , és beszélj anyukáddal is


ja és 14 évesen még ne költözz el, ráérsz 18 után

2010. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
de egyszerűen nem bírom tovább beiratom magam talán egy kollégumba, ahol nem kell az elvörösödött pofáját látnom(am nem ver, meg nem alkoholista)
2010. jún. 13. 21:16
 14/29 A kérdező kommentje:
14/f vagyok, a húgommal normálisan viselkedik, hiszen csak 3 éves, bár néha amikor hisztizik, akkor ordibál vele)
2010. jún. 13. 21:18
 15/29 anonim ***** válasza:

ja tényleg bocsi. leis irtad(=


hátnehéz eset.

anyukád nemtudna apukádon változtatni vagy esetleg 3-an elbeszélgetni?

2010. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
én már szóltam anyának, szerintem ő beszélt is vele, de semmi.SEMMI...ugyanaz a téma az a rohadt cipő(ami már kicsi is ráadásul) meg még egy csomó semmiség.
2010. jún. 13. 21:22
 17/29 anonim ***** válasza:

demost egy olyan cipőn öszeveszett veled enyire amit nem is ő vett és már ki is nőtted?:O



és amugy mióta ilyen veled?

2010. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
fél éve, de nem csak a cipő miatt, ez csak egy példa, hanem 1000000000000 másik piti dolog miatt, amik említést sem méltatnak
2010. jún. 13. 21:26
 19/29 anonim ***** válasza:

hát mennyetek el pszihológushoz..


itt már egy egyszerü ember nem tud segiteni:|

2010. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
erre már én is gondoltam
2010. jún. 13. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!