Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már nem normális igaz?

Ez már nem normális igaz?

Figyelt kérdés

Van egy 24 éves bátyám. Kb 19 évesen volt az 1. autója (azóta már volt neki több is). De az utóbbi 3-4 évben szinte csak az autójának él. Nem is érdekli más...még velünk lakik de 24 órából 20-at nincs itthon. Már párszor megbüntették gyorshajtás miatt, kifizette, rá pár hónapra megint. Mindig csak az autókkal foglalkozik. Szerintem az már beteges amit ő csinál. Most vett egy újat kb 1 hete.

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy mit lehetne csinálni, hogy szerezzen egy barátnőt, vagy több időt töltsön velünk (tudom h már felnőtt ember...) mint a kocsijával.

16/L


2010. jún. 13. 19:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mondd ezt el neki. amit ide írtál. Mondd meg neki, hogy neki is részt kell vennie néha, nagy ritkán a családi eseményeken, stb. Erőltesse meg magát egy picit. Ha elbeszélgetsz vele biztos értékelni fogja, és talán egy kicsit megerőlteti magát. Érthető, hogy ebben a korban minden más érdekli,és legkevésbé a családi programok.
2010. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem tudok cicaszemekkel nézni mert nekem boci szemeim vannak :D. Amúgy nem nagyon pénzelik..csak néha kölcsön kér, és azt mire érted, hogy el lett rontva? Ha arra hogy nem foglalkoztak vele akkor tévedsz mert vele is foglalkoztak. Csak a kocsi elvette az eszét. Régen nem ilyen volt. Egyszerűen nem lehet rávenni...amikor mondom neki h de gyere már te is akkor azt mondja h bocs de nem érek rá, vagy azt mondja h majd máskor.

Az előző kocsija Volvo c30 volt. Az tök jó volt. Most meg Honda cr-z(?) azt hiszem május végétől-június elejétől kapható. Valahogy így. Ez se néz ki olyan rosszul...csak ez már túl..nem is tudom milyen.

2010. jún. 14. 13:41
 13/17 anonim ***** válasza:

Áhh...nem tömik pénzzel mi? Egy Honda CR-Z majdnem 7 millió...(amúgy egy olyat énis elfogadnék :D) a használtautón is a legolcsóbb 6.199.000 Ft


am dolgozik valahol? mert akk érthető h nincs othon.

2010. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szegény bátyád, de rosszul mehet neki!
2010. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Uff. Tök jó a kocsi :D
2010. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na ha gondolod én beajánlom magam a tesódnál:):D persze csaj ha jó képű...és megis nevelem ha kell!
2010. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem
2010. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!