Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már nem normális igaz?

Ez már nem normális igaz?

Figyelt kérdés

Van egy 24 éves bátyám. Kb 19 évesen volt az 1. autója (azóta már volt neki több is). De az utóbbi 3-4 évben szinte csak az autójának él. Nem is érdekli más...még velünk lakik de 24 órából 20-at nincs itthon. Már párszor megbüntették gyorshajtás miatt, kifizette, rá pár hónapra megint. Mindig csak az autókkal foglalkozik. Szerintem az már beteges amit ő csinál. Most vett egy újat kb 1 hete.

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy mit lehetne csinálni, hogy szerezzen egy barátnőt, vagy több időt töltsön velünk (tudom h már felnőtt ember...) mint a kocsijával.

16/L


2010. jún. 13. 19:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy ha mondjuk, hogy jöjjön velünk valahová azt válaszolja, hogy "most nem érek rá". És ha itthon van akkor is azzal van elfoglalva.
2010. jún. 13. 19:27
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóljatok rá erényesen vagy mondjátok, hogy mentek valahova de nélküle nem lenne olyan jó a buli..

Jobbat sajnos nem tudok mondani


17/F

2010. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Kérd meg szépen és nézzél cica szemekkel az mindig bejön :D


20\F

2010. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit! Ha így folytatja, az autó lesz veszte. Gondolom a szüleid pénzelik. Jól el lehet rontva a bátyus!
2010. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok


biztos kisebb korában nem kapott elég figyelmet, szeretetet, és mivel talált valamit ami foglalkoztatja nem érdekli semmi más :S


viszont van egy osztálytársam akivel ugyanez volt, csak nála az agresszió meg a beszólogatások vannak jelen + gyerekes 17 éves létére

2010. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
apám is ilyen és normálisnak tűnik , nem mindig mondja azt hogy nem ér rá
2010. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megijeszteni de unokatesómnak az autó lett a veszte. Kár, hogy láttam. Darabokban szedték ki :S. Nem tudom mit lehetne csinálni de szerintem valahogyan le kellene állítani nehogy ő is úgy végezze :(.


Amúgy milyen kocsija van?

2010. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szép dolog, hogy érdekel, meg hiányolod, de alapvetően bele kell törődni . Az ő élete.
2010. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

páromnak is sokadik kocsija,jogsija se volt mikor az előst megkapta,a másodikért meg a többiért megdolgozott...

és ő sincs otthon csak nagyon keveset,25 éves...az anyjáék másfél évig nem is tudták hogy vagyok neki,azt hitték hogy csavarog,közben nálam volt állandóan

gyorshajtás...engem is állandóan megbüntetnek,nem kell ahhoz tulzottan tullépni...

L

2010. jún. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A 20:44-esnek igaza van. Próbáljátok meg nélküle is jól érezni magatokat. A bátyád felnőtt ember, már nem igényli a családi programokat, s ha nincs jelen, azzal nem elrontani akarja a tiéteket. Magatoknak rontjátok el, ha azon keseregtek, hogy ő is jöhetett volna. Érezzétek jól magatokat nélküle is.
2010. jún. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!