Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem magam rosszul?

Jogosan érzem magam rosszul?

Figyelt kérdés
Eléggé rosszul érzem magam, bűntudatom van, mert engedtem egy olyan férfi csábításának, aki kapcsolatban él. Őt meg sem hatja ez az egész, de engem akkor is bánt a dolog, mert nekem sem kellett volna hagynom. :(
2010. jún. 13. 12:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha tudtad, hogy kapcsolatban él, akkor jogosan érzed magad rosszul, de neki sokkal rosszabbul kéne éreznie magát, mert megcsalta a párját.
2010. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem is jogosan érzed rosszul magad...nekem indulásból tabu ha valakinek kapcsolata van...mert arra gondolok, nekem hogy esne...

Ha ilyen helyzet elé állítana a sors akkor döntés elé állítanám....

Amúgy Téged nem zavar, hogy csak egy mellékvágány vagy neki? Hol a büszkeséged vagy a tartásod?

Az ilyen nem férfi...csak egy gerinctelen nemmondommi...


Szóval jogosan érzed rosszul magad...

2010. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen jogosan.. a csúsztatásokat meg hagyjuk meg a politikusoknak. Ezek a kifogások nevetségesek amiket előttem írt egy két ember:)
2010. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen, jogosan... Velem is tortent hasonlo, bar csak egy csok tortent, es nem tudom, mennyire mentseg az, hogy nem voltunk jozanok... Engem nem az esett sz.rul, hogy nos a ffi, hanem inkabb az, hogy egyszer en is leszek negyven valahany eves, es akkor az en ferjem is huszonevesekkel fog kikezdeni... En amondo vagyok, hogy ami tortent, azon nem tudsz valtoztatni, ne nezz hatra, hanem elore. Legkozelebb tudod, mit kell tenned ;)
2010. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*Engem helyett Nekem
2010. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Tedd tul magad rajta, ne lelkizz.
2010. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Jaj istenem, meg mindig a 15. szazadban elunk (vagy Afganisztanban?), ahol a not itelik el azert, mert egy ferfi felrelep???

Te egy szabad no vagy,aki azzal van egyutt, akivel akar. O a nos, neki kellett volna ellenallnia vagy rosszul ereznie magat. De ot nem erdekli. Akkor teged kene, hogy erdekeljen?

Csak annyit: sok jot viszont ne varj ettol a kapcsolattol, jobb, ha minel elobb veget vetsz neki.

2010. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!