Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem magam rosszul?

Jogosan érzem magam rosszul?

Figyelt kérdés
Eléggé rosszul érzem magam, bűntudatom van, mert engedtem egy olyan férfi csábításának, aki kapcsolatban él. Őt meg sem hatja ez az egész, de engem akkor is bánt a dolog, mert nekem sem kellett volna hagynom. :(
2010. jún. 13. 12:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Jogosan. Minden nő ilyen.
2010. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Igen,jogosan.Viszont vedd úgy,hogy ez volt a tanulópénz,és többé ne vetemedj ilyesmire,mert ezzel magadat is lealacsonyítod,meg egy másik nőt is megalázol.
2010. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

Jogosan érzed rosszul magad. Én a tükörbe nézve szembeköpném magam, ha ilyet tennék. Neked sem esne jól, ha a te párodat csábítanák el.

Mindketten hibások vagytok, nem csak a férfi.

2010. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Jogosan. Annyit tudsz tenni, hogy most már békén hagyod és akkor megnyugszik a lelked!
2010. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

ha nem veled, akkor mással fogja csalni a párját.

szóval ne érezz bűntudatot

vagy esetleg azért, hogy egy ilyen gerinctelen palival tudsz foglalkozni

én a pasitól lennék rosszul, nem magamtól.

2010. jún. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

én a párja helyében örülnék, valami jelnek (amit otthagynál) hogy ki tudjam dobni a pasim

de komolyan!

örülnék, ha így viselkednének a szeretők!

2010. jún. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

,,Ha nem veled, akkor mással fogja csalni a párját.

szóval ne érezz bűntudatot

vagy esetleg azért, hogy egy ilyen gerinctelen palival tudsz foglalkozni

én a pasitól lennék rosszul, nem magamtól."


Erre csak annyit tudok írni,hogy az a nő,aki önszántából belemegy egy ilyen szituációba,az saját magát is bőven hibáztathatja,és jogosan van hányingere magától!Elvégre senki sem fogott pisztolyt fejéhez,hogy kerüljön kapcsolatba a pasival!lett volna választási lehetősége,mégis belement.Egyrészt,mert önző,és csak a saját érdekeit nézte,másrészt,mert buta és felelőtlen.Igen,a pasi is hibás,de nem csak és kizárólag Ő,hanem az a nő is,aki az ágyába szédelgett.

Egyébként pedig ez ,,ha Veled nem,akkor mással tette volna meg" duma elég ócska kifogás..

2010. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
Második voltam.
2010. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Ne érezd magad rosszul. Nem te vagy a hibás , nem te vetted el a másik nőtől, hanem ő nem tudtam megtartani. Fejezzétek már be azt, hogy mit érezne a kérdező, ha az ő párját csábítják el ??? Persze, mert ha egy férfi meg van fogva, akkor minden rendben, megtartani már nem is kell ugye ??????

Másrészt meg ha otthon minden rendben van, ha egyszerűen csak csapodár, akkor meg a kérdező helyett lett volna más. Ennyi , nem több.

Kérdező ne rágd magad.Ha ez a te értékrendeddel nem egyezik, akkor többet ne menj bele ilyenbe és kész.

2010. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

,,Nem te vagy a hibás , nem te vetted el a másik nőtől, hanem ő nem tudtam megtartani. "


Remélem,akkor is ezt fogod mondogatni,mikor Veled történik ilyesmi..Tudod,kettőn áll a vásár,és a Kérdező éppúgy hibás a dologban,mint a férfi.Minden két emberen múlik.

S ha emiatt lelkiismeret furdalása van valakinek,hát megmondom,hogy jogosan.Legközelebb nem csinál ilyet,és helyreáll a lelki békéje.

2010. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!