Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgoznátok olyasmiért ami...

Dolgoznátok olyasmiért ami nem lesz a tiétek?

Figyelt kérdés

Vagyok én és van a tesom meg 2 szülő.

Én vagyok a közös gyerek apumnak nem volt gyerekek de anyumnak meg igen.

Szval a tesomnak más az apja de ő az idősebb.

Anyumé a ház.

Anya idősebb.

A tesóm fog örökölni és apa meg a tesóm nincsenek jóban.

Szval ha a tesóm megöröklo a házat akkor apumar mindenképpen kirakná.Engem os valszeg de aput biztos de persze apu meg en nem mennek kulon.

Namost anyum meg apum is sokat dolgozik es nem tudjak megcsinalni az itthoni munkát.

Én alig vagyok itthon de igyekszem ahogy csak bírom.

A tesom néha itthon van de akkor csak fekszik egesz nap.

Apum nem akar rászolni snyu sem.

Ugyhogy anyu szokta megcsinalni a hazkorulimunkakat.Apu meg nem akarja kivenni areszet mert h neki itt semmi sincs a birtokában és nem akar azert dolgozni itt meg energiát és péntzt beleölni a dolgokba hogy ittána ki legyen paterolva de még minimum 20-30 évig élni fog anyukám de bizom benne h 40 is meglesz.mármint + évben.

És addig meg apum nem hagyhatja h igy tonkremnjen a ház.

Egyre tobb es tobb munkalatot kene rsjta vegezni.

Legalabb egy 10 milliót kéne a házrakolteni es nincs enyiuk azaz h van csak nem akarjak ide kolteni azaz h apumnak van ennyi.

Nekem nincs sok es amugy sem szeretnek itt maradni hanwm kulfoldi céljaim vannak.

Szval igaza van apumnak?

Ti invesztelnátok időt pénz és energiát abba a hazba amelyikbol 20-40 év mulva koltozni kell?

ÉN kuorvraa mert ha csak meg 20 evet fog itt elni már akkor sztem megeri h ne egy cigótábkrban lakjunk.


2018. ápr. 15. 21:53
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
A család felállás kicsit máshogy néz ki fe szándékosan.Nem szeretnem h vmelyik rokon fel vélje fedezni az irásomat és baj legyen belőle...
2018. ápr. 19. 21:50
 22/23 anonim ***** válasza:
De ez így akkor is zavaros... És az írásmódod miatt alig érteni valamit az egészből.
2018. ápr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezö sem tudja, mit fosott ide ;)

Se füle se farka az egésznek, lapozzunk.

2018. ápr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!