Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgoznátok olyasmiért ami...

Dolgoznátok olyasmiért ami nem lesz a tiétek?

Figyelt kérdés

Vagyok én és van a tesom meg 2 szülő.

Én vagyok a közös gyerek apumnak nem volt gyerekek de anyumnak meg igen.

Szval a tesomnak más az apja de ő az idősebb.

Anyumé a ház.

Anya idősebb.

A tesóm fog örökölni és apa meg a tesóm nincsenek jóban.

Szval ha a tesóm megöröklo a házat akkor apumar mindenképpen kirakná.Engem os valszeg de aput biztos de persze apu meg en nem mennek kulon.

Namost anyum meg apum is sokat dolgozik es nem tudjak megcsinalni az itthoni munkát.

Én alig vagyok itthon de igyekszem ahogy csak bírom.

A tesom néha itthon van de akkor csak fekszik egesz nap.

Apum nem akar rászolni snyu sem.

Ugyhogy anyu szokta megcsinalni a hazkorulimunkakat.Apu meg nem akarja kivenni areszet mert h neki itt semmi sincs a birtokában és nem akar azert dolgozni itt meg energiát és péntzt beleölni a dolgokba hogy ittána ki legyen paterolva de még minimum 20-30 évig élni fog anyukám de bizom benne h 40 is meglesz.mármint + évben.

És addig meg apum nem hagyhatja h igy tonkremnjen a ház.

Egyre tobb es tobb munkalatot kene rsjta vegezni.

Legalabb egy 10 milliót kéne a házrakolteni es nincs enyiuk azaz h van csak nem akarjak ide kolteni azaz h apumnak van ennyi.

Nekem nincs sok es amugy sem szeretnek itt maradni hanwm kulfoldi céljaim vannak.

Szval igaza van apumnak?

Ti invesztelnátok időt pénz és energiát abba a hazba amelyikbol 20-40 év mulva koltozni kell?

ÉN kuorvraa mert ha csak meg 20 evet fog itt elni már akkor sztem megeri h ne egy cigótábkrban lakjunk.


2018. ápr. 15. 21:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, ilyet még nem láttam, hogy emberek leélnek egymás mellett évtizedeket és ekkora szerencsétlen hülyék. Vagy nem tudom, minek is mondjam az ilyen család-modellt..


Ti el vagytok osztva, mint a 10€, kétfelé?

Te apádé vagy, a testvéred meg anyádé -vagy mi ez már?????


Van olyan, hogy köteles rész.

Hiába is akarná anyád egyedül a testvéredre hagyni a házat, még ha pl úgy örökölte az első férje (gyerekének apja?) után mondjuk, az ő részéből akkor is MINDEN gyerekének jár.


Apádat sem lehet fillér nélkül seggbe rúgni teszem fel 20 év után, végtére is gondolom van munkája, bevétele -hacsak nincs lepapirozva az ellenkezője, akkor az ő pénze is odamegy, tehát adott esetben vissza is jár neki.

Nem beszélve arról, hogy lehet úgy is felújítani, hogy a számlákat elteszi.


Beteges az életmódotok. Elképzelem, ahogy a testvéred egész nap heverészik és várja, hogy az övé legyen a ház, te meg raktározol, mint a hörcsög, mert az legalább a tiéd, amit felzabálsz.

2018. ápr. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Igen kb ilyen.
2018. ápr. 16. 07:06
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
Szóval te miért nem fogsz örökölni?
2018. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%
Engem is ez érdekel, hogy te miért is nem fogsz örökölni?
2018. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
15%
Nagy szemét leszek egyesek szemében de mutasson nekem valaki egy működő képes mozaik családot..
2018. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Biztos h nem fogok,kérlek benneteket h ennyi legyen elég.

De vannak még cifrábbak is.

Takarítani ugye anyum sokat dolgozik apum meg nem csinalja mert elmet az esze vagy en nem is ertem.

Aztmindjak h nincs penzuk kajara es a tesom csak eloskodik rajtuk.

Na a tesom az altslaban maganak megveszi a kajat az etteremben es senkinek nem hoz.

Fe azert itthon is falatozgat ha úgy adódik.

Anyam meg apam nem vesznek kajat.

Nekem vannak testepito celjaim semmi komoly csak h ne nezzek ki ugy mint egy darab szar.

Es ugyanazokat a kajakat esszuk.

(Legolcsobbakat)

Es nekem mar tele van a fakszom h tobb mint masfel eve 4-5 dolog kozul valogsthauok h mit eszek.

Alap folgok vannak altalaban otton.

Kenyér,vaj,sajt,szalami,tej.

Tojasbol is sok van de azt nem ehetek mert gyakorlatilag allergiás" vagyok rá.

De azt is toljak belem.

A suli is egy kalap szar es nem is eszek bennt.

Szval undorral megeszem smi van otthon de persze azer is szolnak ha mas aranyokban rakom a dplgokat a kaja ra 1 kenyer egy szelet sajt egy keves vaj 1 felvagott.

Suliban is folyton cikiznek h milyen szarokat eszek (tanárok is diákok is).

Gondoltam h elmegyek dolgozni de akkor meg nem maradna ido arra eamiert elmegyek azaz edzes es kaja.

Termeszetesen nyaron mar megyek is kulfoldre dolgozni.

Lehet h suli kozben is el kene menjek h minnel hamarabb kulon eletet kzdhessek.

En gyakorlatilag naponta tobbszor teszek utalásokat és "beszolásokat" a helyzetre ami nállunk van.

Már az jdejét sem tudom mikor élveztem utoljára az életet mint olyant,talán nyáron.

De mostmár régóta olyan vagyok mint egy telibevert robot.

Szarul alszok eszem amit utalok tanulom amit utalok.

Gyakorlatilag az edzes az egyetlen dolog amit nem utálok.

De annyiira epment mar a kesvem h dzeni sincs tul sok energiám és vagy kedvem.

Néha dirhatnékom támad de olyankor mindik kirohogom magam h ne legyek mar ekkora puni vagy felszívom magam h tokosebb legyek.

En nem tudok valtoztstni a helyzeten mert nem tsrtozik alám.

Nem az én felelőségem h ilyen szar a csaladom.

De mindenegyes erőmmel azon vagyok h jobb legysn.

Mibe gektessek energiát?

Abba h szép kegyen a ház amit ugyis mindenki leszar raadasul en is elmegyek?

Abba h felnottkoromban is robot lehessek a mókuskerékben azáltal h most tanulok h uttana kapjak vmi szar munkát ahol csak tovább szívok?

Az edzésbe h 60 eves koromra elveszitsem a testemen levo izomzat nagyreszet?

Miert eri meg harcolni?

Apropo mar szoktem el otthonrol kisebbkoromban mert mar akkor is elegem volt.

De a rendorok felhivtak h menjek vissza kulonben elkapnak es ok visznek vissza egy birsággal a kezemben.

H kezdjek saját életbe?

Ha kell kibirom az itthonletet akar 20 evig is ha nem basz ak ki apamek egy hisztirohamukban.

Nem hoszem h 16 evesen az lenne a megoldas h csak ugy lelepek az eddigi penzemmel es egy taskaval ami tel van tuhaval es eljezdek dolgozni.

Vagy ha így lenne mi lenne az iskolaval?

Kell egyaltalan az iskola a penzhez?

Vagy varjak meg egy csomot mig befejezem a gimit meg az egyetemet ha egyaltalan befejezem mert nagyon nehéz megfelelni ennek a sok faz tanarnak...

2018. ápr. 16. 13:35
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudunk érdemben válaszolni, ha lényegi infót nem vagy hajlandó elmondani.
2018. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ennyire nem akar válaszolni érdemi kérdésre h miért nem fog örökölni,ott vmi nem kerek.
2018. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Vagy csak te HISZED, hogy nem fogsz örökölni, mert nem értesz még eléggé a témához.


Hiába írt pl anyád végrendeletet, amiben mondjuk kitagad téged, mert azt meg lehet támadni, a köteles rész akkor is jár mivel törvényes gyereke vagy.

Ez alól mentesülni szülőként olyan esetben lehet, ha mondjuk megverted anyádat (nyilván bizonyítani kell, nem ráfogni), akkor kitagadhat, igen.

Vagy nem jár neked a házból, ha anyád éltében a másik gyerekének ajándèkozta. De ilyesmiről nem írsz.


Apádat sem értem, ilyen életet élve miért nem vált el?

Most akkor ők olyan random lakótársak, akik véletlenül házasok is?!

Valamiért apádnak is bejön ez a helyzet, van kit okolni az igénytelensége miatt.


Te sajnos sok mindent ilyen emberekkel gyerekként nem tudsz tenni. Elhiszem, hogy rettenetes lélekölő lehet ilyen miliőben élni.

2018. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul hangzik, de itt most nem az a fő probléma, hogy te most csak 3-4 féle kaját eszel. Hanem mert kb lehetetlen, hogy csak a tesód örököl mindent. Beszélhetünk itt a kondiról, meg a szalámis kenyérről, de ez úgysem fogja megoldani a dolgot.
2018. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!