Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgoznátok olyasmiért ami...

Dolgoznátok olyasmiért ami nem lesz a tiétek?

Figyelt kérdés

Vagyok én és van a tesom meg 2 szülő.

Én vagyok a közös gyerek apumnak nem volt gyerekek de anyumnak meg igen.

Szval a tesomnak más az apja de ő az idősebb.

Anyumé a ház.

Anya idősebb.

A tesóm fog örökölni és apa meg a tesóm nincsenek jóban.

Szval ha a tesóm megöröklo a házat akkor apumar mindenképpen kirakná.Engem os valszeg de aput biztos de persze apu meg en nem mennek kulon.

Namost anyum meg apum is sokat dolgozik es nem tudjak megcsinalni az itthoni munkát.

Én alig vagyok itthon de igyekszem ahogy csak bírom.

A tesom néha itthon van de akkor csak fekszik egesz nap.

Apum nem akar rászolni snyu sem.

Ugyhogy anyu szokta megcsinalni a hazkorulimunkakat.Apu meg nem akarja kivenni areszet mert h neki itt semmi sincs a birtokában és nem akar azert dolgozni itt meg energiát és péntzt beleölni a dolgokba hogy ittána ki legyen paterolva de még minimum 20-30 évig élni fog anyukám de bizom benne h 40 is meglesz.mármint + évben.

És addig meg apum nem hagyhatja h igy tonkremnjen a ház.

Egyre tobb es tobb munkalatot kene rsjta vegezni.

Legalabb egy 10 milliót kéne a házrakolteni es nincs enyiuk azaz h van csak nem akarjak ide kolteni azaz h apumnak van ennyi.

Nekem nincs sok es amugy sem szeretnek itt maradni hanwm kulfoldi céljaim vannak.

Szval igaza van apumnak?

Ti invesztelnátok időt pénz és energiát abba a hazba amelyikbol 20-40 év mulva koltozni kell?

ÉN kuorvraa mert ha csak meg 20 evet fog itt elni már akkor sztem megeri h ne egy cigótábkrban lakjunk.


2018. ápr. 15. 21:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Miértelme van együtt élni,ha idegenek vagytok,és alap dolgok se mükődnek? Ez nem család,ahol az egyik bele szarik,a másik a belét kidolgozza,a harmadik csak fekszik és várja h megkapja a jussát és kivágja a többieket. :O
2018. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Az már biztos. Jelenleg en gimiben vagyok de a tobbiek mar mind felnottek.

Eleg paprikas itthon a hangulat.

Kiabálások stb.

Folytonos sertodesek stb

2018. ápr. 15. 22:04
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Puskaporos hordón ültök . Kellemetlen helyzet . Megértem hogy kulföldre menekulnél dolgozni .

De miert nincs neked részed a házban , te is anyukád gyereke vagy .

Ez az emberek 99% ának a sorsa mert nincs kommunikáció a családban , suliban kéne tanitani , sajnos makogó állatkert a világ , emiatt mert ez kimarad

Kéne családterápia

Nem hiszem h az a megoldás h kulföldre menekulj

En kulföldön élek és nehéz , a problémák követnek azt szokták mondani

2018. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

Nehéz megválaszolni a kerdest , mert kellemetlen a hangulat , nem családias , az ember ilyenkor nem mer épiteni .

De az tény hogy ha már ott laknák , nem szeretnék disznóólban élni es minimalis raforditassal sajatkezuleg rendbehoznam valamennyire

2018. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem menekulesbol szeretnek elmenni :)

Pici korom óta vágyok egy bizonyos országba.

Biza a kommunikacio eleg gyarra itthon en mar csak rohogni fudok rajtuk h olyan ostobán viselkednek pedig feltottek.

Nem sajnalom oket mert maguknak csi aljak a huyleseget.

Ezt nekik is megimtdram mar es mindom is nekik.

2018. ápr. 15. 22:32
 6/23 A kérdező kommentje:
De sajnos rz az egész rokonságra jellemző :(
2018. ápr. 15. 22:33
 7/23 A kérdező kommentje:

Az a baj h a baratnőmet màrha lenne szégyelném elhozni ide mert mar kezdunk elegge el igenytelenedni :(

Namár a tobbiek.

Én tsrtom magam ahogy birom es igyekszem legalabb az alap tsksritsdokat megcsinalni.

Persze ha elkezdek valamit vsianli az egybol mindenkinek rosz és meg sem engedik h hozzanyuljak ihaz h en is sok dolgot basztsm már el de nem azert nem hulye vagyo hanem mert ok nem csinaljak meg nekem meg nem engedik. :(

Csajt ide semmikepp nem hoznek max este h ne lassa a dolgokat.

Mondjuk nem olyan szuper nivotlanság van de ha igy folytstjuk az lesz :(

Apum pl allandoan kiabal velem mint egy hisztis furdos kva ugy csinál sokszor amit megertek mert senkinek nincs sehol nnyigalma kiveve nekem mert en bsrhol kepes vagyok ellazulni.

Illetve sok veszeledesem van apummal sokszor el is kuldene itthonrol rokonokhoz lakni.

Nem martek magambak venni pl bútort meg ruhákat mert felek h barmikor kipaterolhar ak es akkor cseszhetem a penzemet.Most olyan vagyok mint egy kicseszett mókus aki rakja félre a téli elátmányt.

Rakok felre bőséges pénzt,hízlalom magam az étellel,halmozok mindent amit lehet de folleg penzt mert ha koltoznom kell akkor legalabb ne keljen cipekedni anyit meg ilyesmi.Kompaktabb eletre torekszem h barmikor keszen aljak az útta ha mennem kell. 😅

Ez bar szomoru en megis rohogok rajta 😂😂

2018. ápr. 15. 22:43
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen irásképpel,ne gondolkodj külföldben. Ne haragudj de iszonyú ahogy irsz,fogalmazol.
2018. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

1) anyád után minden gyereke és a férje is örököl

2) ha belefeccöl valaki 20 milliót a házba és ezt igazolni is tudja az tulajdonrészt is szerezhet, de előre is le lehet papírozni

2018. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Én már azt sem értem, hogy ha anyátoké a ház, miért csak tesód fog örökölni?
2018. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!