Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen rockfesztivál? Ti...

14 évesen rockfesztivál? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tavaly 13 évesen voltam először rockfesztiválon, a barátnőmmel. Egy nagyon közeli településen volt, busszal mentünk le és autóval jöttek értünk olyan 10-11 körül.

Idén is szeretnék elmenni, csak most 3 napos lesz. Szeretnék ott maradni tovább, mert a kedvenc együtteseim mind 10 után lesznek. De nem szeretném hogy a szüleimnek kelljen értünk jönni hajnalba, van elég dolguk ezen kívül. Szerintetek az túlzás lenne ha reggel a legkorábbi busszal jönnénk haza? Tudom 15 éves leszek még csak nem nekem való az éjszaka, de nagyon szeretnék ott lenni a koncerteken. Anyukám a rockfesztivált egyáltalán nem ellenzi, meg apukám sem, még ők javasolták h menjünk el megint, csak ha ezt mondanám neki akkor azt mondaná h majd jön értünk. De tényleg nem szeretném, hagy pihenhessenek. Szerintetek? Vagy eleve túlzás h ilyen helyre megyek? Ja és akik ott lesznek azok közül nagyon sok mindenkit ismerek, anyukám a szervezőkkel is jóba van.Amúgy discoba meg ilyen helyekre nem járok, kedvem sincs meg anyukám se nagyon engedné.

Ti mit gondoltok?

14/L


2010. jún. 12. 14:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Pf...


Jó neked, hogy elengednek...

15 vagyok, és a rendőr unokabátyámmal mentem volna, saját pénzből, és hallani sem akartak a dologról...

2010. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
:S
2010. jún. 13. 21:32
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó fejek a szüleid. Annó én elengedtem magam ilyen helyekre mert anyu frászt kapott volna... Nekem már azóta van gyerekem és én biztos érte mennék, tudod aszülők nagyon aggódósak tudnak lenni, inkább nem aludnék csak tudjam biztosan hazaért a gyerekem.
2010. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen, józan felnőtt kísérő nélkül szerintem semmi keresnivalód egy ilyen jellegű fesztiválon. Hasonló korú barátnővel így biztos nem engednélek el, de mivel nem az én gyerekem vagy így a szüleid kezében van a döntés. Az pedig egyszerűen nem igaz, hogy a rockfesztiválokon nincs drog, a francokat nincs, a drogozás nemcsak a diszkós szubkultúra hozadéka.

24 N

2010. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Off: rohattul irigyellek...:D és most te tehetsz erről! :D
2010. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!