Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen rockfesztivál? Ti...

14 évesen rockfesztivál? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tavaly 13 évesen voltam először rockfesztiválon, a barátnőmmel. Egy nagyon közeli településen volt, busszal mentünk le és autóval jöttek értünk olyan 10-11 körül.

Idén is szeretnék elmenni, csak most 3 napos lesz. Szeretnék ott maradni tovább, mert a kedvenc együtteseim mind 10 után lesznek. De nem szeretném hogy a szüleimnek kelljen értünk jönni hajnalba, van elég dolguk ezen kívül. Szerintetek az túlzás lenne ha reggel a legkorábbi busszal jönnénk haza? Tudom 15 éves leszek még csak nem nekem való az éjszaka, de nagyon szeretnék ott lenni a koncerteken. Anyukám a rockfesztivált egyáltalán nem ellenzi, meg apukám sem, még ők javasolták h menjünk el megint, csak ha ezt mondanám neki akkor azt mondaná h majd jön értünk. De tényleg nem szeretném, hagy pihenhessenek. Szerintetek? Vagy eleve túlzás h ilyen helyre megyek? Ja és akik ott lesznek azok közül nagyon sok mindenkit ismerek, anyukám a szervezőkkel is jóba van.Amúgy discoba meg ilyen helyekre nem járok, kedvem sincs meg anyukám se nagyon engedné.

Ti mit gondoltok?

14/L


2010. jún. 12. 14:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem örülj neki, hogy elenged. ha neki ez a feltétele, akkor egyezz bele. de ha nektek nem ciki, akkor egy hasonló lekületű szülő el is vihet titeket. szétváltok és találkoztok x órakor itt és itt. minket anno így engedtek el fesztiválozni. senkinek nem volt kifogása, csak annyit kértek, hogy hadd hozzanak vigyenek minket. nagyon rendes szüleid vannak, becsüld meg őket:)
2010. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjetek csak el és anyudék menjenek értetek. Ha az én lányom szeretne menni én is érte mennék, akármennyire is későn szeretne hazajönni.
2010. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Én is kb 14 évesen mentem fesziválra először. Szerintem elmehetsz, a fesztivál nagyon jó hely, egy discoba több veszély leselkedik rád szerintem. Ha reggelig akarsz maradni, akkor a szüleid nyugodtan menjenek csak érted. Ha fontos vagy számukra akkor simán megtudnak ennyit tenni. De jól viselkedj!:D
2010. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

persze engem nem zavar hogy jönni szeretnének értünk :) Csak mamámtól mindig hallom hogy ilyenek miatt nem hagyom a szüleimet aludni =/

Esetleg még a barátnőm szülei akik jöhetnének értünk :) de lehet az lenne a legjobb ha egyik nap én szüleim másik nap barátnőm szülei, harmadnap meg megbeszéljük ki :)

2010. jún. 12. 14:39
 5/25 anonim ***** válasza:
71%

Nehéz ebben az esetben jó tanácsot adni. Szerintem ezt ugyanígy mondd el anyukádéknak. Nem tartom mondjuk jó ötletnek, hogy a hajnali busszal menjetek haza, akkor inkább menjenek értetek a szülők vagy valami közeli ismerős. Értem is eljönnek a mai napig is, akármilyen fáradtak.

Inkább beszéljetek össze több ismerőssel, és legyetek velük, ha mindenképpen maradnátok hajnalig. Idegen srácokkal ne vonuljatok félre, italt meg ne fogadjatok el senkitől (még üdítőt se!), hanem vegyetek magatoknak. Így is biztos majd jön egy csomó ember, hogy nehogy ott maradj, mert tele van minden rockfesztivál drogosokkal, ami persze nem igaz. Régen én is ilyen helyekre jártam, tudtuk jól, hogy kik azok, akikkel nem kell leállni, mert olyan társaság. Egy diszkóban pedig több drog előfordul, mint egy koncerten.


20/L

2010. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%

Én saját érdekedben nem engednélek, sokat láttam már fesztivál egészségügyben is dolgozom.

Kiéghetsz lelkileg mint a túlcukrozott szentjánosbogár!

2010. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szabad tudni hogy melyik rockfesztivál lenne az?:)
2010. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzás, csak szar az első busz. Ha koncertednek vége mondjuk egykor, akkor ötig ott csövezel? Hidd el egy idő után arra vágyik az ember, hogy aludjon, és marha bosszantó, hogy nem jön a busz. Ha van hangulat az persze más, de én nem sok olyan fesztiválon voltam, ahol reggel ötig élvezkedtem volna, anélkül, hogy van sátram, ahol lomolhatok, pihenhetek, le-felpakolhatok stb.
2010. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nagyon sok ismerősöm ott lesz, az egyik együttes aki fellép velük is jóba vagyunk, a tagok szülei is ott lesznek, őket ismeri anyum :)

Amúgy nem szoktam elfogadni semmit idegenektől, tavaly ha valaki aki szimpatikus volt megengedtem hogy vegyen nekem inni, de aztán amikor elment vagy vmi kiöntöttem.. jobb az elővigyázatosság :)

köszönöm a válaszokat!

2010. jún. 12. 14:48
 10/25 A kérdező kommentje:

Hanyi-parti fesztivál :)

www.hanyipartifesztival.hu ha érdekel :)

2010. jún. 12. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!