Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen rockfesztivál? Ti...

14 évesen rockfesztivál? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tavaly 13 évesen voltam először rockfesztiválon, a barátnőmmel. Egy nagyon közeli településen volt, busszal mentünk le és autóval jöttek értünk olyan 10-11 körül.

Idén is szeretnék elmenni, csak most 3 napos lesz. Szeretnék ott maradni tovább, mert a kedvenc együtteseim mind 10 után lesznek. De nem szeretném hogy a szüleimnek kelljen értünk jönni hajnalba, van elég dolguk ezen kívül. Szerintetek az túlzás lenne ha reggel a legkorábbi busszal jönnénk haza? Tudom 15 éves leszek még csak nem nekem való az éjszaka, de nagyon szeretnék ott lenni a koncerteken. Anyukám a rockfesztivált egyáltalán nem ellenzi, meg apukám sem, még ők javasolták h menjünk el megint, csak ha ezt mondanám neki akkor azt mondaná h majd jön értünk. De tényleg nem szeretném, hagy pihenhessenek. Szerintetek? Vagy eleve túlzás h ilyen helyre megyek? Ja és akik ott lesznek azok közül nagyon sok mindenkit ismerek, anyukám a szervezőkkel is jóba van.Amúgy discoba meg ilyen helyekre nem járok, kedvem sincs meg anyukám se nagyon engedné.

Ti mit gondoltok?

14/L


2010. jún. 12. 14:27
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
47%
Szerintem ezt meglehetne ugy oldani , hogy kérd meg anyukádékat , hogy veled mennyenek, persze ott lesznek a barátnőid is az ok szulei is elmehetnek, és ez lessz egy kis baráti kiruccanás. Ha beleegyeztek , hogy elmenj, akor szerintem a meghívásnak sem mondanak nemet.
2010. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%
szerintem nem gáz.. a mai világba már szinte mindennapos
2010. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy a szüleid hozzanak haza, szervezz találkozót ismerősökkel, akik szintén mennek a koncertre, és esetleg ugyanarra laktok, és haza tudnak vinni utána kocsival!
2010. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
50%

Azt, hogy ezerszer jobb, mintha diszkóba mennél. :)

Én ugyan 14 évesen még nem mentem (elsősorban mert pénzem se volt), de ha normálisak vagytok,tényleg a zene miatt mennétek, nem berúgni, drogozni (ami a diszkóban ugye jobban megy, rockfeszten nem is annyira jellemző), pasizni (mármint kavarás értelmében, ismerkedni lehet, de inkább hasonló korúakkal :) ) akkor én is elengednélek benneteket a szülők helyében. Ha a szüleitek szívesen elétek mennek, akkor hagyjátok, hogy ezt tegyék, mert így sokkal nyugodtabbak. (nagymamának nem muszáj az orrára kötni.) Milyen rendesek - sok más szülő hallani se akar erről, ők meg inkább azon vannak, hogy biztonságban elmehessetek! Ez a jó hozzáállás! Azt se bánjátok, ha ők is menni akarnak!

2010. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Természetesen inni, drogozni semmikép :)

Nagyon sok zenekar ott lesz akit szeretek és mivel itt van a közelbe a fesztivál szerintem megéri. Meg amúgy nagyon sok koncertre, motoros találkozóra levisznek vagy az én szüleim vagy barátnőmé. Szerencsére ugyanazokat szeretjük bnőmmel :)

Az is eszembe jutott hogy mivel egyik jó haverom ott lakik, nála lennénk este, ha nem zavarná, de csak addig amíg nem indul busz reggel, és a fesztiválon nincs koncert. Vagy anyum főnökénél, ő tavaly is mondta h nála lehetnénk. Mert másnap úgyis csak délután mennénk vissza, mert délelőtt nincs semmi, addig kialudnám magam :) Szerintetek ez milyen ötlet?

2010. jún. 12. 16:18
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát sztem ez egy remek lehetőség h jól érezd magad és szórakozz, szüleidnek is jót tenne egy kis kikapcsolódás, azt a 3 napot meg kibírják ha értetek kell menniük.

Amúgy éjszaka csövezni kibírható,meg fesztiválokon 3-4-ig is vannak koncertek, szóval jó buli.

2010. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez tuti jó lesz! Kár, hogy tőlünk nagyon messze van.

:( Mindenképp mennék akkor is, de, csak ha Takáts Tamás, és az Ossian egy nap lenne. Akkor rászántam volna azt a napot,kocsikázást, de így 3 napra nem tudom.

Azért neked jó bulizást!!

2010. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

tényleg nagyon jó a fesztivál, tavaly is nagyon jó volt a hangulat, voltak programok, tehetségkutató :)

szerintem barátaiddal is lejöhetnél több napra sátorral :) megbánni biztos nem bánnád :)

2010. jún. 12. 18:48
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Jó lenne, csak az a baj,hogy, ha a párommal, meg barátokkal mennénk is, nincs aki gondozza a kutyáimat, és csüt.-péntek még munkanap. :( Ráadásul a párom nem egy nagy sátorozó. :D

Bár, arra rá tudnám venni. Meggondolandó. Hátha találok valakit, aki felügyeli azebeket, 2 napra lehet akkor tudnánk menni. Na, ezt meggondolom, mert szeretem ezeket a fellépőket.

2010. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
majdcsak lesz vki :)
2010. jún. 12. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!